سوالات متداول جرایم رایانه ای ,سایبری

اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد | وکیل سایبری

اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد

اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد – با توجه به اقبال عمومی به کسب و کاردر فضای مجازی و کثرت بنگاه های فعال در این حوزه،  انتخابات این اتحادیه توسط مرکز امور اصناف و بازرگانان امروز برگزار شد.

با توجه به اقبال عمومی به کسب و کاردر فضای مجازی و کثرت بنگاه های فعال در این حوزه، پس از کش و قوس های فراوان میان دستگاه های دولتی و سازمان های خصوصی، بر سر راه اندازی اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی، سر انجام پس از فراخوان تشکیل اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی توسط مرکز امور اصناف و بازرگانان ، انتخابات این اتحادیه امروز تشکیل شد. هم اکنون شاهد تولد یک اتحادیه جدید در حوزه کسب و کار مجازی هستیم تا این صنعت نوپا هر روز با امنیت بیشتری رو به جلو حرکت کند.

در اجرای ماده ۱۴ آیین نامه اجرایی نحوه تشکیل و برگزاری انتخابات اتحادیه کشوری (موضوع تبصره (۷) ماده (۲۱) قانون نظام صنفی) از کلیه دارندگان پروانه کسب در رسته صنفی کسب و کارهای مجازی دعوت به عمل آمد تا در روز دوشنبه ۹۶/۵/۳۰ با در دست داشتن پروانه کسب و کارت شناسایی معتبر به منظور تعیین ۵ نفر اعضای اصلی و دو نفر علی البدل هیات مدیره و همچنین دو نفر بازرس اصلی و علی البدل) اتحادیه کشوری صنف کسب و کار مجاری در تهران و مراکز استانها، مراجعه نمایند . پس از مراجعه دارندگان پروانه کسب در رسته صنفی کسب و کار الکترونیک، این انتخابات انجام شد.

در ادامه تصاویر اختصاصی ایران هشدار در برگزاری انتخابات  این اتحادیه را مشاهده می کنید:

لازم به ذکر است شرایط داوطلبان برای عضویت به شرح زیر است:

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد و التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر
 • عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجو و ورشکستگی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم اشتهار به فساد
 • داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیئت مدیره
 • داشتن پروانه کسب معتبر دائم
 • حداکثر سن در زمان ثبت نام ۷۵ سال

نحوه انتخابات به این صورت است که پس از پیشنهاد اتاق اصناف و تایید وزیر محترم وزارت صنعت معدن و تجارت، امکان تشکیل اتحادیه کشوری بررسی و تایید شد. بر این اساس در قالب آیین نامه اجرایی ماده ۸۷ قانون نظام صنفی که به چگونگی فعالیت این اتحادیه ها می پردازد، این فرآیند طی شده و آگهی فراخوان انتخابات به افرادی که پروانه کسب در حوزه کسب و کار مجازی دارند، صادر شد و این امکان برای آنها داده شد که ثبت نام کنند. سر انجام در تاریخ ۹۶/۵/۳۰ انتخابات این اتحادیه برگزار شد.

هم اکنون اتاق اصناف مسئول مستقیم ساماندهی کسب و کار مجازی می باشد. به همین جهت مدیریت حوزه کسب و کار نوین بر عهده اتاق اصناف می باشد.

نتایج آرای ماخوذه به ترتیب زیر می باشد:

از تعداد ۲۳۶ نفر واجدین شرایط، ۹۸ نفر در انتخابات شرکت کردند که از این تعداد ۹۶ رأی صحیح و ۲ رأی باطله اعلام شد.

اعضای اصلی هیأت مدیره:

– حمید محمدی: ۴۱ رأی

– محمد کرمی: ۴۰ رأی

– شهرام شاهکار: ۳۶ رأی

– فرشاد وکیل زاده: ۳۱ رأی

– رضا الفت نسب: ۳۱ رأی

 • اعضای علی البدل:

– حمید رضا اعتدال مهر: ۲۸ رأی

– منصور حقانی: ۲۰ رأی

 • بازرسین منتخب:

–   مصطفی سعید نژاد: ۴۰ رأی

–   صادق محمدی: ۲۵ رأی

کاندید ها تا سه روز می توانند اعتراض خود را به نتایج اعلام کنند.

منبع:ایران هشدار

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد اتحادیه کسب و کارهای مجازی راه اندازی شد

نوشته های مشابه

بستن