رد کردن لینک ها

خدمات مشاوره/اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

خدمات مشاوره/اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی – اقدامات مراقبتی به مفهوم آن دسته از رفتارها و فعالیت هایی است که باید در مورد کار در اینترنت و شبکه های اجتماعی فرا بگیریم. بخشی از این اقدامات در خصوص رایانه، گوشی همراه و تجهیزات متصل به آن است. مراقبت از حساب های کاربری و ایمیل های شخصی به عنوان هدف مهم هکرها و کلاهبرداران اینترنتی بخش دیگری از مراقبت های ما را شامل می شود. برخی امور به نحوه مراقبت از حساب های بانکی در فضای سایبر مربوط است. مراقبت از هر نوع فعالیت در شبکه های اجتماعی اعم از چت و گفتگو، خرید و نظایر آن نیز بخش دیگری از این اقدامات را شامل می شود.

اقدامات مراقبتی

چه بسیار افرادی که به دلیل بی توجهی به رفتارهای خود در فضای سایبر ناخواسته مرتکب جرم شده و یا قربانی افراد سودجو شده اند.

تیم مشاوره حقوقی وکیل سایبری با در اختیار داشتن کارشناسان علوم رایانه ای و نیز حقوقدانان آگاه آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد.

شما می توانید در همه موارد مربوط به سوء استفاده و یا جرم در اینترنت از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. برخی از این موارد عبارتند از: کلاهبرداری اینترنتی، کلاهبرداری کارت به کارت، جعل رایانه ای، مزاحمت های رایانه ای، نقض قوانین مالکیت معنوی، نشر اکاذیب، قاچاق صوت و …

 در صورت تمایل به استفاده از تیم تخصصی وکلای «وکیل سایبری» و یا انعقاد قرارداد، می توانید به ما مراجعه نمایید.

درخواست مشاوره تلفنی
خدمات مشاوره وکیل سایبری
ما را در صفحه اینستاگرام دنبال نمایید
بازگشت به بالای صفحه