رد کردن لینک ها

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به روزرسانی سامانه ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به روزرسانی سامانه ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به روزرسانی سامانه ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی – سازمان توسعه تجارت الکترونیک در راستای امنیت، ایمن بخشی و توسعه خدمات و بر اساس بند ۵ ماده ۳ اساسنامه خود، ایجاد مرکز داده بخش بازرگانی در محل این مرکز را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش ایران هشدار از روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این مرکز طی روزهای اخیر، در راستای امنیت، ایمن بخشی و توسعه خدمات و بر اساس بند ۵ ماده ۳ اساسنامه خود، ایجاد مرکز داده بخش بازرگانی در محل این مرکز را در دستور کار خود قرار داد. پیرو اتخاذ این تصمیم مهم و با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مرکز داده در محل این مرکز تاسیس گردید و در ادامه این اقدام، سامانه‌ نماد اعتماد الکترونیکی و سامانه جامع تجارت به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منتقل گردید. از طرفی، سامانه نماد اعتماد که از مدت‌ ها پیش تحت مدیریت شرکت پیمانکار بود به لحاظ افزایش امنیت اطلاعات و تقویت بخش‌های توسعه‌ای، اکنون در داخل مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و توسط این مرکز مدیریت، کنترل و توسعه خواهد یافت.

مع‌ الوصف به لحاظ تغییرات گسترده و بسیار مطلوب که این روزها مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درگیر آن بود، پاره ای مشکلات در بخش سرویس دهی سامانه نماد اعتماد پیش آمد که اکنون در حال مرتفع شدن است. امروز ۱۲۰۰ وب سایت که نماد آن از نظر زمانی منقضی شده بود تمدید گردید و سایر نمادهایی که معلق شده بودند با رفع موانع به حالت قبل برگشتند. انتظار می رود مشکل دسترسی به کارتابل متقاضیان نیز تا پایان هفته جاری برطرف گردد. متقاضیان می توانند در صورت نیاز با شماره ۸۵۱۹۴۷۱۳ یا ۸۵۱۹۴۷۱۴ تماس حاصل فرمایید.

این مرکز، تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهینه خواهد نمود و در این مدت به دلیل مشکلات حادث شده که کاملا خارج از اختیار مرکز بود از کلیه کاربران، دارندگان نماد، متقاضیان و همچنین مخاطبین نماد عذرخواهی می کند و اطمینان می دهد که نماد اعتماد الکترونیکی و سایر سرویس ها با قدرت و سرعت بیشتر نسبت به گذشته به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

 

بازگشت به بالای صفحه