رد کردن لینک ها

خدمات فنی/ایمن کردن سیستم‌ شرکت‌ها

ایمن کردن سیستم شرکت ها – چنانچه در امر خرید و فروش ارز مجازی فعالیت می کنید چنانچه سیستم پرداخت یار در اختیار دارید و یا آن را مدیریت می کنید و چنانچه صاحب فروشگاه اینترنتی هستید مراقب باشید که در قبال وجوهی که به حساب شما واریز می شود می باید پاسخگو باشید.

فارنزیکیبل کردن

 

باید توجه نمود همانطور که با تکیه بر داده های دیجیتال می توان در زمان وقوع جرایم سایبری، اتهامی را متوجه دیگران نمود، در شرایط متقابل نیز می توان از این داده ها برای رفع اتهام از افراد استفاده کرد. البته حصول اطمینان از اینکه ما قادر خواهیم بود در شرایط خاص انواع اتهامات سایبری را از خود دور سازیم مستلزم برنامه ریزی های فنی دیجیتال است. این اقدام البته بسیار حساس، دقیق و به صورت کارشناسی می باید انجام پذیرد.

ما با بکارگیری آخرین استانداردهای روز کشور آمادگی ارائه خدمات فنی لازم به افراد در موارد انتساب اتهامات غیر واقعی را داریم. ما همچنین می توانیم با ایجاد بستر مناسب شرایطی را برایتان فراهم آوریم که به عنوان مثال در صورت وارد شدن اتهام سرقت به شما، نسبت به رفع این اتهام اقدام و در مقابل، عامل یا عاملین اصلی در مسیر شناسایی و معرفی به مراجع ذیصلاح قرار گیرند.

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری متشکل از تعدادی از متخصصان علوم رایانه، حقوقدانان و وکلای با تجربه و آشنا به امور رایانه هستند که در مجموع تیم کارشناسی بسیار قدرتمندی را فراهم آورده اند تا در هر شرایطی قادر به ارائه خدمات فنی حقوقی به متقاضیان باشند.

در صورت نیاز حتماً با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره وکیل سایبری

ما را در صفحه اینستاگرام (vakilecyberi) دنبال نمایید

اینستاگرام وکیل سایبری