رد کردن لینک ها

بازی نهنگ آبی، بازی با مرگ نوجوانان | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

بازی نهنگ آبی، بازی با مرگ نوجوانان

بازی نهنگ آبی، بازی با مرگ نوجوانان – طی این بازی، به گیمر یک سری task یا وظیفه محول می شود که می بایست قدم به قدم آن را دنبال کنند و در طول ۵۰ روز انجام دهند و در انتهای بازی یعنی در پنجاهمین روز از گیمر خواسته می شود خود را از یک نقطه بلند پرتاب و خودکشی نماید.

اختصاصی ایران هشدار – بازی نهنگ آبی blue wale یک ویدئو گیم اینترنتی است که اخیرا در کشورهای مختلف نظیر آرژانتین، برزیل، بلغارستان، شیلی، چین و … رواج یافته است. این بازی توسط فیلیپ بودلین در سال ۲۰۱۳ در روسیه ظهور پیدا کرد.

طی این بازی، به گیمر یک سری task یا وظیفه محول می شود که می بایست قدم به قدم آن را دنبال کنند و در طول ۵۰ روز انجام دهند و در انتهای بازی یعنی در پنجاهمین روز از گیمر خواسته می شود خود را از یک نقطه بلند پرتاب و خودکشی نماید.

وظایفی که طی بازی به کیمر محول می شود می بایست روزانه انجام شود و روز به روز سخت تر می شود و عموما شامل وظایفی از قبیل: خود زنی، حک شکل روی بدن با چاقو، تماشای فیلم های وحشتناکی که به فرد ارسال می شود، بیدار ماندن در ساعت ۴ صبح و … و در نهایت پریدن از یک نقطه مرتفع و خودکشی می باشد.

همچنین طی بازی از طرف administrator فیلم های بسیار خشن و وحشتناک به نوجوان ارسال می شود تا به مرور روی اعصاب و روان او کار کنند تا در وقت مناسب او را وادار به خودکشی نمایند.

بنابراین والدین می بایست با دقت بیشتری کودکان و نوجوانان خود را هنگام انجام بازی های رایانه ای کنترل کنند.

 

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

 

بازگشت به بالای صفحه