رد کردن لینک ها

تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸

تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ – محققان امنیتی پس از بررسی یک ساله نقص‌های حملات‌سایبری مخرب در جهان اعلام کردند که انتظار می‌رود مهاجمان آنلاین در سال ۲۰۱۸ تخریب‌گر‌تر نیز خواهند شد.

تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محققان امنیتی پس از بررسی یک ساله نقص‌های حملات‌سایبری مخرب در جهان اعلام کردند که انتظار می‌رود که مهاجمان آنلاین در سال ۲۰۱۸ تخریب‌گر‌تر نیز خواهندشد. با کمرنگ شدن باج‌افزارهای سودآور در مواجهه با انواع دفاع‌های جدید، هکرها به نوع جدیدی از حملات می‌پردازند که می‌تواند باعث آسیب  و یا تخریب  کامپیوتر و شبکه شوند.

به گزارشMcAfee، شیوع باج‌افزارها در سال ۲۰۱۷، تنها قسمتی از آن چیزیست که هکرها به دنبال استراتژی‌های جدید و مدل‌های کسب و کار هستند.

محققان امنیتی پس از بررسی یک ساله نقص‌های حملات‌سایبری مخرب در جهان اعلام کردند که انتظار می‌رود که مهاجمان‌آنلاین در سال ۲۰۱۸ مخربگر‌تر نیز خواهندشد. با کمرنگ شدن باج‌افزارهای سودآور در مواجهه با انواع دفاع‌های جدید، هکرها به نوع جدیدی از حملات می‌پردازند که می‌تواند باعث آسیب  و یا تخریب  کامپیوتر و شبکه شوند. همچنین مهاجمان به دنبال افراد ثروتمند هستند و بیشتر دستگاه‌هایی که امنیت پایین‌تری نسبت به رایانه‌ها و گوشی‌های هوشمند دارند را مورد هدف قرار می‌دهند.

به گفته یکی از مأموران اصلی شرکت McAfee، تکامل باج‌افزارها در سال ۲۰۱۷، به ما یادآوری می‌کند که چگونه یک مهاجم خطرناک می‌تواند خودش را مجدداً شناسایی کند، زیرا مهاجمان سایبری علی‌رقم تلاش‌های مدافعان ‌سایبری، به طور چشمگیری در حال پیشرفت هستند.

McAfee همچنین پیشتر استفاده گسترده‌تر از حملات‌سایبری را به عنوان یک “سرویس” پیش‌بینی کرد که به هکرها اجازه می‌دهد تا استخدام شوند و تاثیرات منفی بر پیکره سازمان‌ها بگذارند. به گفته دانشمند ارشد  McAfee، وقایع اخیر سال ۲۰۱۷، ساده‌سازی خدمات هکینگ تجاری را نشان می‌دهد و چنین حملاتی می‌تواند اطلاعات به دست‌آمده را به احزابی که به دنبال رقابت‌های ملی، سیاسی و تجاری هستند، بفروشند.

به گزارشMcAfee ، با پیش‌بینی حملات سایبری درسال ۲۰۱۸، به احتمال زیاد حفظ حریم خصوصی بیشتر خواهد‌شد. زیرا داده‌های مصرف‌کننده، از جمله داده‌های مربوط به کودکان جمع آوری شده و توسط سازندگان دستگاه‌های تولیدشده، به بازار عرضه می‌شوند.

در این گزارش آمده که به گفته والدین، شرکت‌های بزرگ بخش قابل توجهی از محتوای دیجیتال تولید‌شده توسط کودکان را مورد سوء‌استفاده قرار دادند و از این اطلاعات به دست‌آمده برای افزایش سودآوری خود استفاده کردند.

به گزارش McAfee، انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۸، مقررات حفاظت کلی داده‌ها توسط اتحادیه اروپا تأیید شود، که این امر نحوه استفاده از داده‌ها و فروش آنها را تنها به شرکت‌هایی که فعالیت‌های آنها، اتحادیه اروپا را تحت تاثیر قرار می‌دهند، محدود می‌شود. این مقررات که در اصطلاح GDPR نامیده می‌شود شامل مواردی نظیر؛ احترام به حریم خصوصی کاربران، مسئولیت استفاده از داده‌ها و محتویات مصرف‌کننده برای ارتقاء سرویس‌ها و تنظیم محدودیت‌های زمانی که داده‌ها را حفظ می‌کنند، می‌باشد.

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸ تشدید حملات‌سایبری و شکاف ‌امنیتی در سال ۲۰۱۸

 

 

بازگشت به بالای صفحه