رد کردن لینک ها

تنظیم قراردادهای طراحی اپلیکیشن و وب سایت

خدمات مشاوره/تنظیم قراردادهای طراحی اپلیکیشن و وب سایت – موج استفاده از سایت های تخصصی در انواع کسب و کارهای اینترنتی و  فعالیت های تجاری، نیاز به استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای مرتبط با اینگونه فعالیت ها را افزایش داده است. هم اکنون مؤسسات زیادی هستند که خدمات مربوط به طراحی سایت و یا ارائه نرم افزارهای مرتبط با آن را ارائه می کنند. برای استفاده از این خدمات غالباً قراردادهایی میان ارائه دهندگان خدمات و استفاده کنندگان از آن منعقد می شود. اما در بسیاری موارد، طرفین قرارداد در خصوص نوع، محتوا و نحوه نگارش و تنظیم قرارداد، اطلاعات حقوقی و حتی فنی کافی ندارند.

قرارداد طراحی اپلیکیشن

بی توجهی به این موضوع می تواند منشأ خسارت و یا تحمیل هزینه های گزاف شده و در مواردی موجب بی اعتباری طرفین گردد. برای آنکه در فعالیت های مربوط به حوزه وب و اینترنت، قراردادهای خود را به صورت کاملاً فنی و تخصصی و بر مبنای اصول حقوقی تنظیم و منعقد نمایید لازم است به افراد و کارشناسان خبره مراجعه نمایید. از آن جا که تعداد مؤسساتی که می توانند در اینگونه موارد خدمات قابل قبول حقوقی ارائه نمایند زیاد نیست، بنابراین باید دقت بیشتری در این زمینه به خرج دهید.

تیم مشاوره حقوقی وکیل سایبری با در اختیار داشتن کارشناسان علوم رایانه ای و نیز حقوقدانان آگاه آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد.

شما می توانید در همه موارد مربوط به سوء استفاده و یا جرم در اینترنت از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. برخی از این موارد عبارتند از: کلاهبرداری اینترنتی، کلاهبرداری کارت به کارت، جعل رایانه ای، مزاحمت های رایانه ای، نقض قوانین مالکیت معنوی، نشر اکاذیب، قاچاق صوت و …

 در صورت تمایل به استفاده از تیم تخصصی وکلای «وکیل سایبری» و یا انعقاد قرارداد، می توانید به ما مراجعه نمایید.

درخواست مشاوره تلفنی
خدمات مشاوره وکیل سایبری
ما را در صفحه اینستاگرام دنبال نمایید
بازگشت به بالای صفحه