رد کردن لینک ها

تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه

اشتراک گذاری

لطفاً پیش از رفتن به صفحه “فرم درخواست تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه” مطلب زیر را با دقت مطالعه نمایید.

تنظیم لایحه،دادخواست و شکواییه  – امروزه بسیاری از افراد، درگیر مشکلات حقوقی در فضای وب و شبکه های اجتماعی هستند. یکی از نیازهای این قبیل افراد، تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه است.

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری با در اختیار داشتن وکلای متخصص در حوزه جرایم سایبری، خدمات متنوعی را ارائه می دهد. یکی از انواع خدمات، تهیه و تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه است.

خدمات وکیل سایبری

 وکیل سایبری چه موضوعاتی را دنبال می کند؟

 همانطور که از نام وکیل سایبری مشهود است، در گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری، کار وکلا بسیار گسترده است . این گستردگی کارها در امور وکالتی، می تواند مانند موارد زیر باشد:

در تمامی این مواد، کار وکیل پاسخ به درخواست متقاضیان، و ارائه خدمات کامل حقوقی به آنان است. بنابراین، وکیل سایبری برای تنظیم اوراق یاد شده، به نیازهای متقاضیان توجه می نماید. توجه دقیق به درخواست متقاضی، وظیفه ای است که وکیل بر عهده دارد.

در دفتر وکیل سایبری چه خدماتی انجام می شود؟

در دفتر وکیل سایبری، انواع خدمات وکالت و مشاوره حقوقی در بهترین و تخصصی ترین شکل خود انجام می پذیرد. علاوه بر این، برخی خدمات آنی و فوری نظیر تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه با هدف رفع مشکلات متقاضیان خدمات حقوقی انجام می شود.  نگارش این اوراق بخش از خدمات وکیل جرایم رایانه ای است. ارائه این نوع خدمت، هم از طریق حضور متقاضی در دفتر و هم با تکمیل فرم درخواست تنظیم لایحه ،…. امکان پذیر است.

 اوراق درخواستی چگونه نگارش می شود؟

 بعد از ارتباط متقاضی با ما، وکیل در تماس حضوری و یا تلفنی با فرد متقاضی، از وی در مورد نوع درخواست مطرح شده سؤالاتی را می پرسد. متقاضی در پاسخ، توضیحاتی را ارائه می دهد. این پرسش و پاسخ مبنای دریافت اطلاعات اولیه برای نگارش و تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه خواهد بود. حال ممکن است هدف اصلی،تنظیم دادخواست و شکواییه باشد.  شکواییه می تواند درمورد پرونده ای باشد که متقاضی قصد پیگیری آن در دادسرای جرایم رایانه ای را دارد. یا اینکه وظیفه وکیل، محدود به تنظیم لایحه حقوقی بر اساس نیاز و درخواست متقاضی باشد.

سفارش آنلاین اوراق قضایی
سفارش آنلاین اوراق قضایی

متقاضی چه وظیفه ای دارد؟

 متقاضی نقش اساسی در پیشبرد اهداف مورد  نظر خواهد داشت. وی در تماس با وکیل سایبری می تواند یکی از راههای زیر را برگزیند:

 الف – سفارش آنلاین تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه

  •  متقاضی در صورت تمایل، می تواند ابتدا فرم تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه را  تکمیل نماید.
  • در فرم مورد نظر، متقاضی، درخواست خود را برای نگارش لایحه، دادخواست و شکواییه توسط وکیل سایبری، ثبت  می نماید.
  • با دریافت سفارش، از دفتر وکیل سایبری با متقاضی تماس برقرار شده و راهنمایی لازم ارائه خواهد شد.
  • در صورت تمایل قطعی متقاضی برای انجام کار، وی نسبت به واریز هزینه نگارش اوراق مورد نظر به شماره کارت معرفی شده، اقدام می نماید.
  • وکیل سایبری، در زمان وعده داده شده، کار تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه را به پایان می رساند.
  • پس از نگارش و تنظیم اسناد مورد نظر ، در هماهنگی با متقاضی، متن نگارش شده در اختیار وی قرار می گیرد.

 ب – سفارش حضوری تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه

ممکن است متقاضی ساکن تهران بوده و تمایل داشته باشد سفارش خود را به صورت حضوری مطرح نماید. در این صورت، وی سفارش خود را به صورت حضوری ارائه و در زمان مناسب متن نگارش شده را دریافت خواهد نمود.

ضرورت برگزاری جلسه و اعطای وکالت به وکیل سایبری

ممکن است کار متقاضی بسیار فنی و تخصصی باشد. در این موارد برگزاری جلسه مشورتی با وکیل متخصص امکان پذیر خواهد بود. در مواردی حتی ممکن است متقاضی بخواهد با اعطای وکالت، پرونده حقوقی وی، از طریق وکیل سایبری دنبال می شود. وکیل در چنین شرایطی، تمام اقدامات از جمله تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه ، مطالعه پرونده در دادسرا و….را راساً  انجام خواهد داد. در صورت اعطای وکالت، قراردادی در دفتر وکیل سایبری با موکل تنظیم خواهد شد. از این پس، موکل می تواند در تماس با دفتر، از فرایند کار توسط وکیل سایبری مطلع شود.

تماس برای راهنمایی و مشاوره

در صورتی که نیاز به راهنمایی فوری دارید، در تماس با ما سؤالات خود را مطرح و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. توصیه ما به شما، حضور در دفتر وکیل سایبری و ملاقات با وکیل است. دلیل این امر بسیار روشن است. جرایم سایبری پیچیدگی فنی بسیاری دارد. به عنوان مثال، جمع آوری ادله دیجیتال و پیدا کردن شواهد در جرایم الکترونیکی تنها یکی از مهم ترین موضوعات تخصصی در این حوزه است. این امور از عهده هر کسی ساخته نیست. بنابراین توصیه مؤکد ما این است که برای کلیه مشکلات حقوقی خود در فضای وب، راساً اقدامی را انجام ندهید و در اولین فرصت با وکیل سایبری مشورت نمایید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه