رد کردن لینک ها

تور مسافرتی حربه جدید شبکه های هرمی | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

تور مسافرتی حربه جدید شبکه های هرمی

تور مسافرتی حربه جدید شبکه های هرمی  – فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری شرکت های هرمی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد صادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در یک منزل واقع در کمربندی این شهرستان،از یک شهروند در قالب یک شرکت هرمی ۲۳۰ میلیون ریال در پوشش تور مسافرتی کلاهبرداری کردند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ماموران دریافتند، در یک از روستا‌های حومه این شهرستان افرادی به صورت غیرقانونی در قالب یک شرکت هرمی فعالیت می‌کنند.

 

سرهنگ شاه نظری گفت: با هماهنگی قضائی و پس از شناسایی متهمان، ماموران در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه ۸ متهم به عضویت در شرکت هرمی و کلاهبرداری از شهروندان را که همگی اهل یکی از استان‌های غربی کشور بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

تور مسافرتی حربه جدید شبکه های هرمی

او افزود: در بازرسی از محل فعالیت این افراد مقادیر زیادی بروشور، کاتالوگ، لب تاپ و کتاب که مربوط به مصاحبه و معرفی شرکت‌های هرمی بوده کشف شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

سرهنگ شاه نظری با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی و هشدار‌های انتظامی بسیار مهم است از شهروندان خواست: درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

به گفتگو بپیوندید

سیزده + دو =

بازگشت به بالای صفحه