رد کردن لینک ها

خدمات فنی/حفاظت از داده‌ها و حریم خصوصی

حفاظت از داده ها و حریم خصوصی – یکی از مهم ترین دلایل انتخاب یک شخص یا شرکت به عنوان قربانی جرم، سهل انگاری در مراقبت از داده ها و حفظ حریم خصوصی می باشد. بدون شک همه ما اطلاعات شخصی مهمی داریم که انتشار آن می تواند برایمان منجر به دردسر شود. عکس های شخصی، اطلاعات مربوط به سفر، اطلاعات مربوط به خانواده، مدارک مربوط به حساب های بانکی و تراکنش های ما ، اطلاعات شرکای تجاری و … همه و همه از جمله مواردی است که ضرورت دارد مورد حفاظت قرار گیرد.

 

حفاظت از داده ها

 

به طور کلی راههای مختلفی برای مراقبت و از حفاظت از داده ها وجود دارد. تفکیک و جداسازی دادهای عادی از داده های حساس و محرمانه، پشتیبان گیری ثانویه، رمزنگاری از داده ها، مراقبت از نرم افزارهای همتا به همتا برای پیشگیری و کنترل سرقت داده های حساس و…. راههایی برای مراقبت از داده ها هستند.

پاک کردن اتهاماتی که به  شما در فضای مجازی منتسب کرده اند

شاید برای شما و یا شرکتتان این اتفاق افتاده باشد که به ناحق توسط رقبای خود متهم به تولید محصول بی کیفیت یا تقلبی شده باشید ، شاید شما متهم به وابستگی به شخص یا نهاد خاصی شده اید و با جستجوی نام شما در فضای مجازی در ابتدا هر کس با این اتهامات منتسب به شما روبرو می گردد.

همچنین اگر شما اطلاعات حساس و داده های مهمی دارید که عمدتاً مربوط به مشتریان و افرادی است که با شما در ارتباط هستند وظیفه بسیار خطیری برای مراقبت از این داده ها بر عهده شمااست. چنانچه در خصوص چگونگی مراقبت از حریم خصوصی و داده های خود از دانش و تخصص کافی برخوردار نیستید حتماً در این زمینه به کارشناسان و مطلعین مراجعه کنید و از توان فنی آن ها برای این کار استفاده نمایید.

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری آمادگی دارد نسبت به برگزاری دوره های تخصصی با هدف مراقبت از حریم خصوصی و داده های شما در فضای مجازی اقدام و در صورت نیاز طرح های مراقبتی لازم را برای مؤسسه و شرکتی که در آن مشغول فعالیت هستید به مورد اجرا گذارد.

در صورت نیاز می توانید با ما تماس برقرار کنید.

خدمات مشاوره وکیل سایبری
بازگشت به بالای صفحه