رد کردن لینک ها

راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است – گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه آسیب اجتماعی پیش نیاز جرم در جامعه است، گفت: برای اینکه جرمی در جامعه رخ ندهد بایستی ابتدا آسیب های اجتماعی را بشناسیم و از تبدیل آن ها به جرم جلوگیری کنیم.

سردار” مهدی معصوم بیگی” در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان و هیئت همراه با وی که در دفتر فرماندهی انتظامی استان برگزار شد گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک سازمان و نهاد انقلابی منحصر به فرد است که با تشخیص هوشمندانه حضرت امام (ره) معمار کبیر انقلاب، تاسیس شد و تا به امروز نیز ثمرات بسیار خوبی برای نظام به همراه داشته و منشاء خیر برای مردم بوده است.

وی از سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از سنگرهای اول و خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن یاد کرد و اظهار داشت: این سازمان با استفاده از ظرفیت عظیم و ارزشمند جامعه مداحان و وعاظ محترم می تواند در مقابله با جنگ نرم دشمن تاثیرگذار باشد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه دشمن دین، خانواده ، ارزش ها و باورهای مردم ما را نشانه گرفته است گفت: امروز بیش از پیش نیازمند افزایش بصیرت دینی و بینش اجتماعی مردم هستیم و مداحان و مبلغان بایستی در مراسم  و مجالس عزاداری به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند تا ان شاءالله این مجالس با شور و شعور حسینی همراه شود.

سردار معصوم بیگی، پیش نیاز جرم در جامعه را آسیب اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: مسلماً اگر آسیب ها در جامعه زیاد شوند باید منتظر زیاد شدن جرم نیز باشیم و برای اینکه جرمی رخ ندهد بایستی ابتدا مسائل و آسیب ها را بشناسیم و از تبدیل آنها به جرم جلوگیری کنیم.

این مقام مسئول گفت:وجود آسیب های اجتماعی درفضای واقعی و در فضای مجازی بسیار جدی است و هوشمندی و هوشیاری بیشتر مردم برای مراقبت از خود در مقابله با این تهدیدات را می طلبد.

وی رویکرد جدید فرماندهی انتظامی استان را امنیت مردم پایه عنوان کرد و اظهار داشت: در این رویکرد نیروی انتظامی به دنبال ارتقای امنیت استان با استفاده از ظرفیت های مردم و نهادهای مردمی است چرا که معتقد هستیم هرکجا که مردم با تمام وجود به میدان آمدند به پیشرفت و سرافرازی نظام انجامیده است .

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه، سازمان تبلیغات اسلامی، جامعه تاثیرگذاری را در اختیار دارد اظهار داشت: با توجه به اهداف مشترکی که در  سازمان تبلیغات اسلامی و پلیس برای اصلاح امور جامعه وجود دارد سعی می کنیم تا سطح تعاملات و ارتباطات با یکدیگر را بیشتر از گذشته ارتقا دهیم.

حجت الاسلام اروجی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان نیز در این دیدار بیان داشت: نیروی انتظامی همیشه همراهی خوبی با مجموعه هیئت های مذهبی استان داشته و به خوبی توانسته از ظرفیت های عظیم این هیئت ها استفاده کند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد کاملاً انقلابی و ولایی و غیر دولتی است که کار رصد، نظارت و هدایتگری در راستای تبلیغ دین را انجام می دهد.

حجت الاسلام اروجی با اشاره به ثبت بیش از پنج هزار و ۴۰۰ هیئت مذهبی، ۶ هزار کانون تبلیغات و ۵۵۰ کانون فرهنگی در استان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان با داشتن چنین ظرفیت هایی آماده هرگونه همکاری و تعامل با نیروی انتظامی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

منبع:پایگاه خبری جمهوری اسلامی ایران

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است راهکار کاهش جرایم، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

بازگشت به بالای صفحه