رد کردن لینک ها

خدمات فنی/شناسایی و ردیابی مجرمین سایبری

شناسایی و ردیابی مجرمین سایبری – فضای مجازی از ویژگی های متعددی برخوردار است. یکی از ویژگی ها، ناشناسی و پنهان ماندن هویت ها در این فضا است. اهمیت این موضوع زمانی آشکار می شود که قصد مجرمانه، نیت اصلی پنهان شدگان هویت در فضای سایبر باشد. نگرانی ها نیز در شرایطی مضاعف می شود که بدانیم افرادی به قصد انجام اقدامات مجرمانه علیه ما مشغول فعالیت هستند. در پرونده هایی همچون اخاذی سایبری، دسترسی غیر مجاز به سیستم (هک و نفوذ) و حتی مزاحمت های رایانه ای مجرم تمامی تلاش خود را بر روی ناشناس ماندن به جهت ترس از برخورد قانونی متمرکز می سازد .

مجرمین سایبری به منظور فرار از دست پلیس و دستگاه قضایی و در جهت پنهان سازی هویت اصلی خود، از ابزارها و روش هایی نظیر  vpn، پراکسی، هویت های جعلی، شماره تلفن های متعلق به دیگران، اینترنت مکان های عمومی و … بهره می برند.

ردیابی مجرمین سایبری

گروه حقوقی وکیل سایبری با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و روش های علمی در شناسایی و ردیابی مجرمین سایبری نقش موثری در ردیابی مجرمین مرتبط با پرونده های قضایی داشته و کارشناسان مربوطه در این راه ضمن همکاری با وکلای خبره تلاش می نمایند که با مستند سازی ادله مربوط به تحرکات مجرمین، نسبت به شناسایی و ردیابی آنان اقدام نمایند.

خدمات مشاوره وکیل سایبری

ما در صفحه اینستاگرام وکیل سایبری

(vakilecyberi) در دسترس شما هستیم

اینستاگرام وکیل سایبری

بازگشت به بالای صفحه