رد کردن لینک ها

شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک |وکیل سایبری

اشتراک گذاری

شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک

شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک – سرپرست اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتاناجا گفت: حدود ۸۰ درصد از شکایت های ثبت شده در سایت پلیس فتا، از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک است.

به گزارش ایران هشدار، سرگرد حمید کیانی دریافت نماد اعتماد الکترونیک را اولین و ضروری ترین ساز و کار کسب و کارهای اینترنتی دانست و بیان کرد: اگر قرار باشد در فضای سایبر کسب و کاری صورت گیرد، باید قانونی عمل شود و اولویت جلب اعتماد مشتریان است. سرپرست اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا اظهار کرد: حتی در کسب و کارهای فضای حقیقی نیز متصدیان امر به دنبال اعتماد سازی برای مخاطبان و مشتریان خود هستند، چرا که عدم اعتماد می تواند کسب و کار را چه در فضای حقیقی و چه در فضای سایبر محکوم به شکست کند؛ حتی اگر سرمایه گذاری میلیاردی باشد.

کیانی با بیان اینکه بزرگ ترین کسب و کار ها در فضای حقیقی و سایبر نشان دهنده این موضوع است که این مدیران توانسته اند در گام اول پیش از هر برنامه و استراتژی اعتماد مشتریان خود را جلب کنند، افزود: دریافت نماد اعتماد الکترونیک اساس کسب و کارهای فضای مجازی است که این اعتماد و اطمینان خاطر را به مشتری خواهد داد تا خریدی امن داشته باشد. سرپرست اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: حدود ۸۰ درصد شکایت های ثبت شده کاربران در وب سایت پلیس فتا، مربوط به خرید از فضای مجازی و کسب و کارهای فاقد نماد اعتماد الکترونیک است. وی این حجم بالا از شکایات را نشانگر آن است که فروشگاه های دارای نماد اعتماد الکترونیک کمتر مرتکب تخلف می شوند. ضمن آنکه اگر تخلفی از سوی این فروشگاه ها صورت گیرد با توجه به ثبت اطلاعات این افراد برای دریافت نماد به راحتی قابل شناسایی هستند و فرد شاکی به حق و حقوق خود خواهد رسید. کیانی ادامه داد: اما در خرید از فروشگاه هایی که نشان اعتماد ندارند با توجه به اینکه اطلاعات این فروشگاه ها در هیچ جا ثبت نشده است به راحتی قابل رد گیری نیست و چه بسا فرد شاکی نتواند به حق و حقوق خود برسد.

منبع: آتا

 

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک شکایت ۸۰ درصدی از کسب و کارهای بدون نماد اعتماد الکترونیک

بازگشت به بالای صفحه