رد کردن لینک ها

ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است

ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است – یکی از اثرات جانبی بد استفاده از کارت‌های دارای تراشه برای انجام خریدهای آنلاین، ابداع روش‌های جدید کلاه‌برداری در دنیای مجازی به منظور خالی کردن کارت‌های اعتباری مذکور بوده است.

به گزارش ایران هشدار –  روزانه حملات بوت‌نت زیادی به منظور سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری صورت می‌گیرد و تعداد این حملات روزبه‌روز در حال افزایش است.

یکی از اثرات جانبی بد استفاده از کارت‌های دارای تراشه برای انجام خریدهای آنلاین، ابداع روش‌های جدید کلاه‌برداری در دنیای مجازی به منظور خالی کردن کارت‌های اعتباری مذکور بوده است.

 هکرها تلاش برای کلاهبرداری در زمان خریدهای آنلاین از سایت‌های مختلف را کاهش داده‌اند و در عوض به کلاهبرداری‌های پیچیده‌تری در حین تکمیل فرایند خرید الکترونیک روی آورده‌اند.

با توجه به اینکه کارت‌های اعتباری دارای تراشه و مناسب برای پرداخت هزینه خرید به سادگی قابل هک شدن نیستند، دزدان فضای مجازی به سرقت شماره‌ها و کلمات عبور کارت‌های اعتباری و باز کردن حساب‌های جدید با اطلاعات شخصی غلط روی آورده‌اند. آنان سپس از این طریق خریدهای آنلاین متعددی انجام می‌دهند و از این طریق حساب مالک اصلی کارت را خالی می‌کنند.

حملات بوت‌نت زیادی نیز روزانه به منظور سرقت اطلاعات کارت‌های اعتباری صورت می‌گیرد و تعداد این حملات روزبه‌روز در حال افزایش است. کارشناسان هشدار می‌دهند که کاربران باید ضمن مراقبت فیزیکی از کارت‌های اعتباری خود، اطلاعات مربوط به خود و این کارت‌ها را تنها در سایت‌های شناخته شده و معتبر خرید الکترونیک واردکنند تا این داده‌های حساس به دست هکرها نیفتد.

مرجع : خبرگزاری فارس

به کانال تلگرامی وکیل سایبری بپیوندید irancyberlawyer@

 

ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است ضعف‌های روزافزون کارت‌های اعتباری راه را برای هکرها باز کرده است

به گفتگو بپیوندید

16 − 15 =

بازگشت به بالای صفحه