رد کردن لینک ها

طرح شکایت در پرونده جرایم رایانه‌ای

طرح شکایت درپرونده های جرایم رایانه ای – یکی از مهم ترین موضوعات در پرونده های کیفری، رعایت حقوق اشخاص و جلوگیری از طرح اتهامات واهی است. بر این اساس طرح هر گونه شکایت مستلزم جمع آوری و ارائه مستندات قوی جهت  اثبات و احراز جرم توسط متهم یا متهمین پرونده است. ارائه این مستندات و ادله جرم باید به گونه ای تدوین و گزارش شود تا دادسرا به این یقین برسد که واقعاً جرمی اتفاق افتاده است.

بر خلاف جرایم عمومی، در جرایم رایانه ای این اقدام نیازمند دانش و تخصص لازم است. هر اقدام نسنجیده و غیر کارشناسی ممکن است سرنوشت پرونده را از مسیر دلخواه خارج نماید و موجب تضییع حقوق شاکی یا شاکیان شود. بنابراین طرح شکایت و دفاع از حقوق موکلین می باید به صورت کاملاً فنی و از مجاری حقوقی صورت پذیرد. زیرا با توجه به ویژگی های فضای مجازی امکان پاک کردن رد پاهای مجرمانه و سوابق جرم از سوی متهم پرونده بسیار محتمل است. هر تأخیر در مسیر پرونده می تواند به نفع متهم رقم بخورد و حقوق موکلین را پایمال سازد.

طرح شکیت در پرونده جرایم رایانه ای

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری بر این اعتقاد است که با در اختیار داشتن تیم فنی و حقوقی خود قادر است مسیر پرونده های مرتبط با جرایم رایانه ای را به خوبی مدیریت و هدایت نماید. این امر نیز به پشتوانه وکلای حاذق و خوشنام و کارشناسان علوم رایانه ای که با گروه وکیل سایبری همکاری می نمایند، میسر خواهد بود.

در صورت برخورد با هر نوع مشکل حقوقی در مسیر فعالیت های آنلاین و یا کسب و کارهای اینترنتی و همچنین در صورت مفتوح بودن پرونده در دادسرای جرایم رایانه ای و یا لزوم طرح شکایت در دادسرا می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره وکیل سایبری

ما در صفحه اینستاگرام وکیل سایبری (vakilecyberi) در دسترس شما هستیم

اینستاگرام وکیل سایبری

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button