رد کردن لینک ها

عملکرد فریبکارانه سایت کریتور آکادمی(Creator Academy) | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

عملکرد فریبکارانه سایت کریتور آکادمی(Creator Academy)

عملکرد فریبکارانه سایت کریتور آکادمی(Creator Academy) – سایت کریتور آکادمی(Creator Academy) با ادعای تغییر در نوع نگاه  و تحول در سبک زندگی افراد از طریق برگزاری دوره ها، کارگاه ها، همایش ها، تورها و ضیافت های شام  اقدام به کلاهبرداری از آن ها می نماید.

 در بخش مربوط به معرفی دیدگاه این مؤسسه در داخل سایت آمده است که تقویت خودآگاهی در مردم و تشویق آنها به ایجاد تحولات مثبت و پیشرفت در رویکرد به زندگی و اعتقادات از اهداف این مؤسسه است.

در معرفی تبلیغاتی این مؤسسه گفته می شود که کریتور آکادمی(Creator Academy) فلسفه ای است که اعضا و دانش آموزان آن را به وجود می آورند و تمرکز اصلی آن بر تجارت، رسانه و سرگرمی است.

هدف این مؤسسه تنها ارائه مدرک نیست، بلکه به دنبال ایجاد یک سبک زندگی جدید،آموزش شیوه جدید تفکر و ارائه یک دلیل برای داشتن آینده بهتر است. آنها ادعا دارند که تا سال ۲۰۲۰ محصولات و خدمات را تحت نام خود ارائه خواهند داد.

اما به گفته خود ایشان، در طول سال ها که از فعالیت آنها می گذرد تا کنون، کریتور آکادمی(Creator Academy) اسپانسر وقایع زیادی برای دانشجویان خود، شرکت ها و یا عموم مردم بوده است و فلسفه خود را فلسفه برد-برد می دانند.

آنها از طریق برگزاری دوره ها، کارگاه ها، همایش ها، تورها و ضیافت های شام  توانسته اند نظر عده بسیاری را به خود جلب کنند و بر آنها تأثیرگذار باشند. در حال حاضر تنها برگزارکننده دوره هایی با شعار موفقیت افراد در زندگی است. دوره هایی که از طرف این مؤسسه برگزار می شوند عبارتند از:

– بازارسازی: بازارسازی از طریق آموزش و تغییر در عادات و شیوه زندگی افراد شعار این مؤسسه است و بر هدف و دیدگاه مخاطبان تمرکز می کند.

– میلنیال مدیا: به کار بردن روش ها و استراتژ ی هایی برای استفاده از شبکه با هدف کسب بیشترین سود در راستای اهداف فردی و تجاری ادعای دیگری است .

از سوی این مؤسسه مطرح می شود.

کریتور اکادمی(Creator Academy) این واحد درسی را برای تأثیرگذاری بیشتر و آموزش ساده تر اینترنت آپدیت می کند.

– آموزش تحول در سبک زندگی: ایجاد تحول در شیوه لباس پوشیدن، نحوه رفتار کردن و برقراری ارتباطات اجتماعی و تصمیم گیری برای رسیدن به موفقیت شغلی و شخصی از دیگر اهداف این مؤسسه است.

– آموزش زبان انگلیسی

– P.S.C: کارگاهی دو روزه است که از صبح شروع می شود و تا شب ادامه دارد. در این کارگاه مخاطبان نیز باید فعالیت داشته باشند. این دوره افراد را آماده می کند تا برای تحول در زندگی و افزایش خودآگاهی در جهت تغییرات لازم قدم بردارند. این دوره بر اساس آموزه های فلسفی ناپلئون هیل، نویسنده معروف آمریکایی است که آثار او در حوزه رشد فردی و ارتقای خویشتن است.

آثار او مربوط به بررسی نقش نیروی اعتقاد، ایمان و پشتکار افراد در موفقیت فردی است. وی فرمولی ایجاد کرده و اصولی طراحی کرده است که اگر زمانی به طور کامل اجرا شود، فرد در حد متوسط را نیز به موفقیت خواهد رسانید.

این دوره مخصوص همگان نیست. متقاضیان باید ۲ تست را انجام دهند تا بتوانند در کلاس ها شرکت کنند. تست اول مربوط است به سنجش قابلیت و مناسب بودن وی برای کلاس ها و تست دوم عبارت است از مصاحبه با افراد.

حال در مورد اینکه معیارهای پذیرش و تشخیص قابلیت افراد چیست، سخنی گفته نمی شود.

خلاصه آنکه همانگونه که در جای جای مطالب سایت آمده است، هدف اصلی تغییر در نوع نگاه افراد و تحول در سبک زندگی ایشان از طریق برگزاری دوره ها، کارگاه ها، همایش ها، تورها و ضیافت های شام است.

شعار مؤسسه

CHANGE YOUR HABIT, CHANGE YOUR LIFESTYLE

مدت زمان دوره های آموزشی: در مرحله اول، دوره های کوتاه مدت یا ۹ ساعته یا ۹۹ ساعته، یا ۳ ماهه و ۶ ماهه است.

برای متقاضیان دیپلم، دوره یکساله است و موضوع آن افزایش خودآگاهی و ایجاد تحول به سوی پیشرفت است.

متقاضیان دیپلم پیشرفته، دوره ۲ساله را باید بگذرانند و موسسه مدعی است که می تواند فرد را به سوی موفقیت در کار و زندگی سوق دهد.

ناپلئون هیل:

متولد(۱۸۸۳ اکتبر ۲۶ — ۸ نوامبر ۱۹۷۰) نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت بود. یکی از معروف‌ترین آثار او، «بیندیشید و ثروتمند شوید»، یکی ازپرفروش ترین کتاب‌های جهان است.

او به یکی از مشاوران رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت ۱۹۳۳ – ۳۶ تبدیل شد.

وی آزادی، دموکراسی، کاپیتالیسم و هماهنگی میان این بنیان ها را جزئی از «فلسفه دستیابی به هدف» می داند و اظهار می کندکه بدون این بنیان ها، موفقیت های فردی غیرممکن است.

اقدامات گام به گام مؤسسه

تبدیل شدن به یک کریتور موفق پر از چالش و در عین حال پر از پاداش است. به کسانی که از کریتور آکادمی (Creator Academy)فارغ التحصیل می شوند گواهی داده می شود.

سؤال دراینجاست که کدام مرجع صلاحیت این آکادمی را به لحاظ علمی و یا حقوقی تأیید می کند؟ آیا این آکادمی در جایی ثبت شده است یا خیر؟

 

بازگشت به بالای صفحه