امنیت سایبری

لزوم انعقاد قرارداد طراحی وبسایت

برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز به یک وب سایت با سئوی مناسب دارید و در این مسیر باید لزوم انعقاد قرارداد طراحی وبسایت را بدانید.

چرا می گوییم قرارداد طراحی وبسایت لازم است؟ امروزه برای اینکه خودتان را به مشتریان و بازار هدف معرفی کنید لازم نیست که هزینه گزافی صرف خرید،اجاره مغازه و دکوراسیون آن نمائیدبلکه وجود یک وبسایت با سئوی مناسب می تواند موفقیت شما را تضمین و چه بسا موجب گردد که ره چندساله را به یکباره بپیمایید.

طراحی وبسایت هوشمندانه ترین گزینه برای حضور در صنعت برندینگ و حوزه کسب و کار می باشد روشی که با مدیریت صحیح و کارآمد تاثیر دو چندانی در فروش و جذب اعتماد مشتری دارد.

اینها همان جملاتی است که ممکن است در بدو امر از طراح وبسایت خود شنیده باشید و با ذوق فراوان و هیجانی وصف ناپذیر که سر تاپای شما را فراگرفته به امید ثروتی افسانه ای تصمیم به راه اندازی سایت اختصاصی خود بگیرید غافل از اینکه به قول حافظ شیرازی که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

چرا قرارداد طراحی وبسایت منعقد شود؟

صرف علاقه به یک کار و تعریف و تمجید طرف مقابل نمی تواند یک نقشه راه صحیح را در مقابل شما قرار دهد اهمیت ورود به فضای مجازی برندسازی شهرت و کسب اعتماد مشتریان و تسخیر بازارهای رقابتی تنها برخی از فواید عملکرد یک وب‌سایت مناسب می باشد و این مورد بر هیچ کس پوشیده نیست.

ما قصد داریم در مورد رایج ترین مشکلاتی که با آن مواجه اید  صحبت کنیم و اینکه چگونه لزوم انعقاد طراحی وبسایت و داشتن بندهای خاص در قرارداد طراحی وب شما و اهمیت قرارداد طراحی وبسایت می تواند هم از شما محافظت کند و هم در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

موارد مشترک قرارداد طراحی سایت با سایر قرارداد ها

برای آن که یک نوشته عنوان قرارداد را به خود اختصاص دهد صرف نظر از نوع قرارداد می بایست از یه بدنه مشترک پیروی نماید

ازجمله این موارد  می توان به طرفین قرارداد «لزوم احراز هویت آنان» مدت قرارداد «شروع و پایان و زمان تنفیذ» تعهدات طرفین و شرایط پرداخت «نقد اقساط و ضمانت» و نحوه فسخ و انحلال قرارداد اشاره نمود.

لزوم انعقاد قرارداد طراحی وبسایت
لزوم انعقاد قرارداد طراحی وبسایت

نکات طلایی انعقاد قرارداد طراحی سایت

قرارداد اختصاصی طراحی وبسایت نکات ریز و حیاتی را در خود گنجانده که ما به اختصار آن را بررسی می نماییم :

یکی از مواردی که در ذیل انبوه شروط و تعهدات ممکن است نادیده گرفته شود لزوم ثبت مالکیت دامنه و فضای میزبانی به نام سفارش دهنده وبسایت می باشد

مورد دوم اینکه شما بین طراحی استاتیک یا داینامیک صفحه خود گزینه داینامیک را انتخاب نمایید تا به راحتی قابلیت تغییر محتوا برای شما فراهم گردد و حتما به ریسپانسیو بودن سایت در قرارداد اشاره نمایید.

زمان تحویل و خسارت تاخیر در قرارداد به تفصیل بیان گردد همچنین بسیار دیده شده که سایت در زمان تحویل بسیار بی عیب و نقص به نظر رسیده

لیکن بعد از گذشت مدتی مشکلات عدیده آن موجب اذیت و آزار سفارش دهنده شده است فلذا چک نهایی را منوط به اتمام دوره گارانتی نمایید.

کلام  پایانی

عقد قرارداد طراحی وبسایت و تنظیم آن می بایست با استفاده از نکاتی که به آن اشاره شد بسیار ساده نگارش گردد و در عین حال بتواند تمامی درخواست های کارفرما و وظایف طراح سایت را در خود بگنجاند.

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری به طور تخصصی به این موضوع می پردازد و در کنار شماست تا یک قرارداد جامع و کامل را در اختیارتان قرار دهد  و قوانین اساسی را به شما ارائه می دهد و هدف از این پست این است که شما را به بررسی سناریوهای رایجی که در پروژه های توسعه وب رخ می دهد آشنا سازد

صحبت با یک وکیل با تجربه می تواند یک توافق نامه الزام آور را پیش نویس کند که به شما کمک می کند تا از اتلاف وقت و هزینه های تجاری خود جلوگیری کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و عقد قرارداد باشماره های درج شده در ذیل سایت تماس حاصل فرمایید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
با ما تماس بگیرید