رد کردن لینک ها

مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران

مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران – این کلاهبرداران با ارائه تبلیغاتی از نوع حراجی آنلاین، کالاهای منقضی را با قیمتی کمتر مثلاً ۳۰% کمتر از قیمت حقیقی کالا، به عنوان کالایی قابل استفاده به مردم می فروشند و کاربران نیز به دلیل اینکه این کالا با قیمتی مناسب ارائه شده، آن را خریداری کرده و متضرر می شوند.

اخیراً مشاهده شده است که فردی طی اقدامی عجیب و با قرار دادن یک آگهی تبلیغاتی روی سایت دیوار، مواد غذایی فاسد شده و منقضی شده کاربران را خریداری می کند.

شاید در نگاه اول عجیب و غیرطبیعی به نظر برسد که این فرد چه قصدی از خرید محصولات و کالاهای منقضی افراد داشته است و کاربران بدون دقت به قصد این فرد کلاهبردار، کالاهای منقضی خود را به قیمتی بسیار ناچیز به این فرد کلاهبردار بفروشند.

اما در نگاهی عمیق متوجه شدیم که این فرد طی تبلیغات خود در فضای مجازی و خرید کالاهای منقضی کاربران، آنها را در انبار نگهداری و با اعمال فعالیت های مجرمانه، ودستکاری در تاریخ تولید و انقضای کالا، آن ها را به عنوان کالایی با درج تاریخ انقضای مناسب و قابل استفاده، از طریق تبلیغات دیگر، در فضای مجازی به فروش می ساند.

این کلاهبرداران با ارائه تبلیغاتی از نوع حراجی آنلاین، کالاهای منقضی را با قیمتی کمتر مثلاً ۳۰% کمتر از قیمت حقیقی کالا، به عنوان کالایی قابل استفاده به مردم می فروشند و کاربران نیز به دلیل اینکه این کالا با قیمتی مناسب ارائه شده، آن را خریداری کرده و متضرر می شوند.

توصیه ایران هشدار به کاربران این است که نسبت به تبلیغات کالا با تخفیفات عجیب و غیر منطقی در فضای مجازی حساس باشند و قبل از خرید دقت کنند چرا که اگر منطقی فکر کنیم هر نوع یا رسته کالایی حاشیه سود محدودی دارد و چرا شخص باید با فروش مواد غذایی که موادی پر مصرف است و به راحتی قابل فروش می باشد، ۳۰% یا حتی بیشتر تخفیف ارائه دهد در حالی که حاشیه سود فروش مواد غذایی نهایتاً ۱۵ درصد می باشد. اینجاست که هوشیاری کاربران خصوصاً در فضای مجازی که امکان لمس و بررسی بصری از نزدیک وجود ندارد، بسار مهم و ضروری است و کابران می بایست قبل از حتماً به بررسی کامل اجناس مد نظر بپردازند و به هر تخفیف غیر منطقی اطمینان نکنند.

منبع:ایران هشدار

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران مواد غذایی فاسد شما را می خریم، ترفند جدید کلاهبرداران

به گفتگو بپیوندید

18 − 15 =

بازگشت به بالای صفحه