رد کردن لینک ها

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان رهن و اجاره خانه | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان رهن و اجاره خانه

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان رهن و اجاره خانه – رئیس پلیس فتا استان فارس در خصوص شگرد جدید کلاهبرداران از طریق سایت های کاربر محور هشدار داد.

سرهنگ حبیب الله رجبلی، رئیس پلیس فتا استان فارس در این خصوص توضیح داد که اخیراً پرونده‌هایی به این پلیس ارجاع شده که در آن برخی از شهروندان جهت خرید یا اجاره مسکن به سایت‌های کاربر محور مراجعه کرده و به همین منظور با آگهی‌هایی روبرو شده‌اند که قیمت‌های ارائه شده در آن آگهی‌ها، کمتر از قیمت واقعی در بازار می‌باشد.

وی ادامه داد: کلاهبرداران با عناوینی چون ” اگر خواهان این خانه هستید، تا قبل از اینکه به دیگری قول اجاره داده شود، مبلغ ….. به حساب ….. پرداخت نمایید ” سعی در به دام انداختن قربانیان خود دارند.

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان رهن و اجاره خانه

این مسئول انتظامی افزود: افراد سودجو پس از دریافت وجه واریزی، به هیچ وجه جوابگوی تلفن خود نمی‌باشند.

سرهنگ رجبلی در خصوص خرید از سایت‌های کاربر محور از شهروندان درخواست کرد که به هیچ وجه فریب افراد کلاهبردار را نخورده و از پرداخت هر گونه وجه تا قبل از دریافت کامل جنس و یا انجام کامل تعهد شخص فروشنده خودداری نمایند.

رئیس پلیس فتا فارس در پایان با اشاره به قابلیت سایت پلیس فتا، آن را پل ارتباطی با شهروندان خواند و گفت پلیس فتا از خانواده‌های محترم درخواست می‌کند در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی یا با شماره تلفن ۰۷۱۲۱۸۲۷۸۰۴ گزارش کنند.

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانى پلیس فتا

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه