رد کردن لینک ها

همکاری فینووا و پلیس فتا برای آشنایی استارتاپ‌ها با قوانین | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

همکاری فینووا و پلیس فتا برای آشنایی استارتاپ‌ها با قوانین

همکاری فینووا و پلیس فتا برای آشنایی استارتاپ‌ها با قوانین – فینووا با همکاری پلیس فتا دوره ی آموزشی در زمینه آشنایی با قوانین، الزامات، جرائم و تهدیدات در کسب و کارها را برگزار می کند.

وقوع جرائم جدید در فضای مجازی و کلاهبرداری‌های اینترنتی و نیز عدم آگاهی صاحبان کسب و کار‌های اینترنتی و عمدتاً نوپا به یکی از جدی‌ترین چالش‌های موجود در فضای مجازی بدل شده که امینت کسب و کار های نوپا را مورد تهدید جدی قرار داده است.

بسیاری از کسب و کارهای نوپا، بهترین ظرفیت برای استفاده در حوزه پیشگیری از جرائم سایبری را دارند. بنابراین بزرگترین حامی کسب و کارهای نوپا در حوزه امنیت سایبری، می‌تواند پلیس فتا باشد تا از بروز مشکلات حقوقی و نقض قوانین در فضای مجازی جلوگیری به عمل آید و استارتاپ‌ها بتوانند در فضایی امن به توسعه کسب و کار خود بپردازند. به عنوان مثال، یکی از مشکلات اصلی در فضای مجازی، مسئله احراز هویت است و عدم احراز هویت صحیح و دقیق، فضای ارتکاب جرم را افزایش می‌دهد. در نتیجه استارتاپ‌ها با ایجاد بخش احراز هویت در سایت و اپلیکیشن و استفاده از سرویس‌های دقیق احراز هویت می‌توانند از بروز کلاهبرداری‌ پیشگیری کرده و احتمال وقوع جرم را به حداقل برسانند.

همکاری فینووا و پلیس فتا برای آشنایی استارتاپ‌ها با قوانین

همکاری فینووا و پلیس فتا برای آشنایی استارتاپ‌ها با قوانین

در همین راستا، فینووا با همکاری پلیس فتا دوره‌ی آموزشی در زمینه آشنایی با قوانین، الزامات، جرائم و تهدیدات در کسب و کارها را برگزار می‌کند.

 

نخستین جلسه این دوره‌ی آموزشی با حضور علاقمندان و صاحبان کسب و کار نوپا و با موضوع آشنایی با قوانین فعالیت های تجاری در ایران، ۲۲ تیرماه ۱۳۹۸ در برج فناوری امیرکبیر برگزار شد.

 

آشنایی با بخش‌های مرتبط قانون مجازات اسلامی با حوزه کسب و کار، قانون جرایم رایانه‌ای، الزامات حقوقی کسب و کارها در قانون جرایم رایانه‌ای، قانون تجارت، مالکیت معنوی و سایر قوانین مرتبط با حوزه فعالیت‌های استارتاپی و بررسی مهمترین مخاطرات و چالش‌های حقوقی کسب و کارها با پلیس و قوه قضاییه سرفصل های این دوره‌ی آموزشی‌ است که تا اواسط مردادماه برگزار خواهد شد.

 

منبع:آرمان اقتصادی

 

به کانال تلگرامی وکیل سایبری بپیوندید irancyberlawyer@

 

 

به گفتگو بپیوندید

دوازده − 10 =

بازگشت به بالای صفحه