رد کردن لینک ها

کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟

کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ – جیمیل یکی از امن‌ترین و بهترین سرویس‌های ایمیل در دنیای مجازی است. کلیک به شما پیشنهاد می‌کند اگر می‌خواهید از یک سرویس امن و مناسب ایمیل استفاده کنید.

کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟

به گزارش صبحانه ، شرکت های مختلفی سرویس ایمیل را برای شما فراهم می کنند، اما معروف ‌ترین آنها جیمیل، یاهو، هات‌‌میل و اوت‌لوک است. شما باید از میان سرویس های مختلف ایمیل امن‌ترین سرویس را انتخاب کنید، چرا که امنیت در ایمیل موضوع مهم و حائز اهمیتی است. همه ما در ایمیل خود اطلاعات مهم و حساسی داریم، پس باید حتما از یک سرویس ایمیل امن استفاده کنیم. در این مطلب آموزشی به شما امن‌ترین سرویس ایمیل را معرفی می کنیم.

جیمیل یکی از امن‌ترین و بهترین سرویس های ایمیل در دنیای مجازی است. کلیک به شما پیشنهاد می کند اگر می خواهید از یک سرویس امن و مناسب ایمیل استفاده کنید، حتما جیمیل را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب جیمیل به عنوان سرویس برتر ایمیل به شرح زیر است.

جیمیل کلیه ایمیل های ارسالی و دریافتی از جیمیل را رمزگذاری می کند، یعنی به هیچ عنوان امکان دسترسی به اطلاعات موجود در ایمیل وجود ندارد. در حقیقت کلیه ارتباطات جیمیل به جیمیل رمزگذاری می شود. البته در صورتی که اگر شما از جیمیل به سایر سرویس ها ایمیل ارسال کنید و یا ایمیلی از آن ها دریافت نمایید، محتویات رمزگذاری نمی‌شود و امکان شنود آن ها وجود دارد.

شما برای امن کردن جیمیل خود امکان فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای را دارید. در این روش دسترسی به ایمیل شما تقریبا غیرممکن می شود. چرا که در این روش شما به جز رمزعبور باید کد امنیتی را که به تلفن شما ارسال می شود، وارد کنید تا بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. این سیستم امنیت ایمیل شما را بسیار بالا می برد. برای دریافت کد امنیتی توصیه می کنیم برای امنیت بیشتر از Google Authenticator استفاده نمایید. در این مطلب آموزشی نحوه استفاده از Google Authenticator را به شما آموزش داده‌ایم.

برای فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای، وارد این لینک شوید. گزینه Get Started را انتخاب کرده و سپس لاگین نمایید. شماره تلفن خود را وارد کنید و مشخص کنید تمایل دارید از چه طریقی کد امنیتی را دریافت کنید. آیا کد به شما اس‌ام‌اس شود یا با شما تماس گرفته شود و کد را بخوانند. پس از دریافت کد آن را در محل مناسب وارد کنید و در آخر تایید کنید که می خواهید تایید هویت دو مرحله‌ای برای حساب شما فعال شود. اکنون برای دسترسی به اکانت خود تنها وارد کردن پسورد کافی نیست و باید کد امنیتی هم که برای شما ارسال می شود، وارد نمایید.

یکی از ویژگی های خوب جیمیل در قسمت فایل های ضمیمه این سرویس ایمیل است. شما برای مشاهده فایل های ضمیمه نیازی به دانلود آن ها ندارید، کافی است بر روی آن کلیک کنید و محتویات آن را مشاهده کنید. هم چنین جیمیل برای آپلود و ارسال فایل های سنگین از گوگل‌ درایو استفاده می کند. این سرویس اتوماتیک فایل را در گوگل‌ درایو آپلود کرده و با فرد دریافت کننده از طریق ایمیل به‌ اشتراک می گذارد.

علاوه بر موارد گفته شده پشتیبانی سرویس ایمیل گوگل نسبت به سایر سرویس های ایمیل بهتر است. جیمیل سرویس پشتیبانی فعال و خوبی دارد که همیشه جوابگوی کاربران خود است. اگر مشکلی در خصوص این سرویس برای شما پیش بیاید آن را به صورت سریع رفع خواهد کرد. در مواقعی هم که در خصوص دسترسی به جیمیل خود مشکل داشتید، می توانید با کمک واحد پشتیبانی مجددا به جیمیل خود دست یابید.

 

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

 

کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟ کدام سرویس ایمیل امن‌تر است؟

بازگشت به بالای صفحه