رد کردن لینک ها

کلاهبرداری اینترنتی این‌بار با ترفند تأسیس داروخانه اینستاگرامی | وکیل سایبری

اشتراک گذاری

کلاهبرداری اینترنتی این‌بار با ترفند تأسیس داروخانه اینستاگرامی

کلاهبرداری اینترنتی این‌بار با ترفند تأسیس داروخانه اینستاگرامی – رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که در اینستاگرام اقدام به تبلیغ قرص‌های افزایش قد نموده و محصولات تقلبی برای شهروندان ارسال می‌کرد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید قرص‌های افزایش قد از طریق اینستاگرام پس از مصرف آن داروها با عوارض جانبی زیاد مواجه شده است، بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

 

این مقام مسئول عنوان داشت: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان مشخص گردید قرص‌های خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه افزایش قد به همراه ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

کلاهبرداری اینترنتی این‌بار با ترفند تأسیس داروخانه اینستاگرامی

وی افزود: با انجام اقدامات فنی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم در منزل خود که محل فروش و توزیع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ مرتضوی با هشدار به فروشندگان داروهای غیرمجاز گفت: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند با قاطعیت برخورد خواهد کرد، همچنین شهروندان به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت‌های اینترنتی توجه نکنند زیرا بررسی‌ها نشان می‌دهد اکثر این وب سایت‌ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و دارویی غیرمجاز می‌کنند و از این طریق اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند.

منبع :پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

 

 

به گفتگو بپیوندید

دو × 1 =

بازگشت به بالای صفحه