بیمه سایبری چیست ؟ - وکیل سایبری| وکیل آنلاین - وکالت - مشاوره
آموزش و پیشگیری

بیمه سایبری چیست ؟

بیمه نامه سایبری: چتر نجاتی ست برای در امان ماندن از تهدایدات سایبری

همگیری کرونا به دنیای دیجیتال هم رحم نکرد!

همه ی ما شاهد پیشرفت بی وقفه ای در دنیای دیجیتال هستیم  این پیشرفت همه چیز را دم دست ما قرار داده و زندگی مان را هزاران هزار برابر نسبت به گذشته راحت تر کرده است به همه چیز دسترسی داریم و غرق در دنیایی هستیم که دسترسی به اطلاعات در آن، مثل آب خوردن شده است.

قطعا همراه این همه راحتی، درخت هرز تهدیدات و نگرانی های امنیتی هم به سرعت در حال رشد و قد کشیدن می باشد که آمارهای بدست آمده نشان می دهند با همه گیری کرونا افراد نسبت به گذشته در برابر جرایم سایبری آسیب پذیرتر شده اند و  پنجاه هزار مورد جرایم سایبری بیشتری در سال 2020 گزارش شده است.

بیمه نامه سایبریسرباز اطلاعات شخصی و مالی و معنوی خودمان باشیم

همه ی ما موظفیم از صندوق امانات شخصی و ارزشمند خود به دقت محافظت کنیم چرا که شکارچیان سایبری همه جا در کمین نشسته اند.

یکی از ساده ترین راه های محافظت از این اطلاعات شخصی استفاده از بیمه سایبری ست.

چرا بیمه سایبری؟

جواب این سوال خیلی ساده ست:

  • وقتی حساب بانکی ما هک شود،
  • هویت مان جعل شود
  • درخواست باج شود
  • آبرویمان به ناحق برود

حتما همه ی ما در مورد آزار و اذیت سایبری، تجاوز به حریم خصوصی، و توهین به شخصیت افراد داستان های مختلفی شنیده ایم و شایدم برای خودمان هم اتفاق افتاده باشد. مدیریت این بحران، ارزیابی صدمه های وارده شده، نیاز به همراهی یک آژانس فناوری اطلاعات دارد و یا حتی در مواردی از نظر روحی  آسیب دیده ایم و به مشاوره احتیاج داریم.

 

 

این همه هزینه از کجا تامین شود؟

تحت پوشش بیمه سایبری خود قرار بگیرید و هر زمان که لازم بود با کمک این بیمه از تمامی این سختی ها و مشکلات به راحتی گذر کنید.

باج افزار… دسترسی به اطلاعاتمان محدود می شود و چاره ای جز پرداخت باج نداریم! اما صبر کنید.. بیمه سایبری در برخی مواقع می تواند به بازگردانی اطلاعات شما هم کمک کند.

 در دنیای دیجیتال امروزی، تدابیر قوی امنیت سایبری اجرا می شود. ارزشمندترین دارایی های ما در این فضا قدم می زنند اما بهتر است بدانید گاهی ممکن است قلعه ی محکم تدابیر قوی امنیتی هم مورد حمله قرار گیرند پس، از سربازهای بیمه سایبری غافل نشوید.

بیمه سایبری چیستایران ما، در انتظار بیمه ی سایبری ست..

شهرداری تهران، در چنگال حمله ی سایبری

اخیرا حمله ی سایبری، شهرداری پایتخت کشورمان یعنی تهران را نشانه گرفت و سیستم های شهرداری را هک کرد. در پی این حمله، برای مدت زمان کوتاهی در فرایند خدمت رسانی به مردم وقفه ایجاد شد.

سامانه هوشمند سوخت جایگاه‌های بنزین سراسر کشور طعمه ی حمله ی سایبری شدند

حمله سایبری اینبار سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها را مورد هدف قرار داد، روند سوخت‌گیری خودروها با مشکل رو به رو شدند و به همین خاطر  جایگاهای سوخت تهران و برخی از شهرها تعطیل شد.

این حملات تنها چند نمونه از حملات سایبری هستند که در سال های اخیر ایران ما با آنها دست و پنجه نرم می کند. و مطمئن هستیم که در مورد وقوع حملات سایبری در هیچ کجای دنیا، پایانی وجود ندارد.

پیشگیری همیشه بهتر از درمان است

عدم وجود بیمه ی سایبری در کشور ما، اجرای پیشگیری در مورد این حملات بی رحمانه را مشکل ساز کرده  است. امید است که هرچه زودتر تدابیری جهت پیاده سازی چارچوب بیمه سایبری در کشورمان اتخاذ شود و تمامی بخش های کشورمان مانند سازمان های مهم و تک تک افراد بتوانند زیر سایه ی بیمه نامه ی سایبری به اعتماد و خاطر جمعی برسند و چرخ تجاری کشورمان بخاطر حملات سایبری، هرگز لحظه ای هم متوقف نشود.

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری متشکل از وکلا و مشاوران خبره ایست که می تواند بهترین اطلاعات را برای حفظ امنیت اطلاعاتتان در اختیار شما قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه