چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم | وکیل سایبری - وکیل سایبری| وکیل آنلاین - وکالت - مشاوره
امنیت سایبری

چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم | وکیل سایبری

چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم

چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم:

چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم – عدم رعایت قوانین و سیاستهای اینستاگرام و یا دسترسی غیر مجاز هکرها از جمله مواردی است که میتواند سبب گردد تا دسترسی شما به اکانتتان در اینستاگرام با مشکل مواجه شود.در این مواقع بهترین راهکار تماس با سرویس دهنده اینستاگرام و اثبات این نکته است که صفحه مورد نظر متعلق به شماست.

نحوه تماس با کارشناسان اینستاگرام

برای تماس با کارشناسان اینستاگرام راههای مختلفی وجود دارند که به ترتیب به بررسی این راهها میپردازیم:

  • ارتباط از طریق ایمیل:

ایمیل پشتیبانی سایت اینستاگرام به آدرس support@instagram.com   اولین و آسان ترین مسیر برای تماس با پشتیبانان این برنامه است شما میتوانید مشکلات و سئوالات خود را از طریق ارتباط با این ایمیل برای اینستاگرام ارسال و منتظر پاسخ آنان بمانید توجه داشته باشید که مکاتبات با اینستاگرام میبایست به زبان انگلیسی صورت گیرد.

چگونه با اینستاگرام برای رفع مسدودی صفحه و یا گزارش هک صفحه خود تماس بگیریم

  • از طریق سایت اینستاگرام:

با استفاده از مرورگر سیستم به آدرس https://help.instagram.com  رفته و بر اساس نوع مشکل خود از گزینه های زیر استفاده کنید:

-اگر درباره مسائل حساب کاربری تان  در اینستاگرام مشکلی دارید گزینه “something’s Not Working ” را  انتخاب کنید و اگر می خواهید حساب کاربری تان  را بازیابی کنید از گزینه”  Can’t Log In”  استفاده نمائید.

-اگر قصد ارتباط عمومی و گزارش مربوط به باگها و خطاهای اینستاگرام را دارید گزینه “Report a Broken Feature”  را انتخاب کنید.

-اگر حساب کاربریتان هک شده باشد و یا مشکل امنیتی داشته باشید، باید گزینه” Privacy & Safety Center” وسپس  گزینه “Report Something” را انتخاب کرده  و با توجه به عنوان هایی که نمایش داده میشوند هر کدام را که مربوط به مشکلتان است انتخاب کنید.

۳- ارتباط از طریق توییتر:

پس از ورود به حساب کاربر خود و انتخاب گزینه direct message نسبت به ارتباط گیری و ارسال پیام مربوط به مشکل خود به آی دی @instagram  اقدام نمائید

۴- ارتباط از طریق فیس بوک:

برای تماس با پشتیبانی اینستاگرام وارد آدرس https://Facebook.com/InstagramEnglish  شده و با کلیک بر قسمت چت(message ) با کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام موضوع خود را در میان بگذارید.

 

۵- ارتباط از طریق شماره تماس:

شما می تونین با کارشناسان اینستاگرام از طریق این شماره تلفن ۴۸۰۰-۵۴۳-۶۵۰ تماس بگیریدو مشکلات خود را با آنان مطرح کنید.

 

وکیل جرایم سایبری | وکیل جرایم اینترنتی | وکیل سایبری | وکیل جرایم رایانه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه