معرفی وکیل سایبری - وکیل سایبری - مشاوره تلفنی جرائم رایانه ای وکالت جرایم سایبری
وکالت سایبری

معرفی وکیل سایبری در تهران و شهرستان

معرفی وکیل سایبری

«گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری» به شماره ثبت ۳۲۳۰۵۸ با بیش از یک دهه فعالیت در امور مربوط به جرایم رایانه ای توانسته است کادر بسیار مجرب و با تجربه ای را تشکیل دهد.در طول مدت فعالیت گروه «وکیل سایبری»، برخی وکلای علاقه مند به امور جرایم رایانه، جذب گروه شده اند. این افراد در جلسات تخصصی دوره ای بطور مرتب شرکت نموده و اکنون به یک تیم ورزیده و کاملاً حرفه ای تبدیل شده اند.

فعالیت وکیل سایبری در استان های مختلف

معرفی وکیل سایبری
معرفی وکیل سایبری

در حال حاضر به مدد همکاری برخی وکلای شهرستان ها با تیم وکیل سایبری، ما قادریم در اکثر شهرهای ایران به فعالیت بپردازیم. در این مدت پرونده های متعددی در شهرهای مختلف از تهران گرفته تا البرز، از شیراز تا اصفهان و از زنجان و گیلان و مازندران تا استان های غرب کشور نظیر کردستان و اردبیل و …. مورد رسیدگی تیم وکلای ما قرار گرفته است. به مدد قدرت تیم فنی و دانش و تجربه وکلای وکیل سایبری تقریباً در اکثر موارد توفیقات خوبی کسب شده است.

وکیل سایبری در تهران، وکیل سایبری در البرز

به طور کلی بیشتر پرونده هایی که در گروه ما مورد رسیدگی قرار گرفته است متمرکز بر استان البرز و تهران بوده است . در طول مدت فعالیت گروه وکیل سایبری، برخی از شرکت های بزرگ و کسب و کارهای اینترنتی فعال و برند در ایران توانسته اند از خدمات مشاوره ای و حقوقی گروه بهره ببرند.

وکالت مدیران این قبیل کسب و کارها در پاره ای موارد بر عهده تیم ما بوده است . این اعطای وکالت در موارد عدیده با تنظیم لوایح بسیار دقیق و فنی و دفاع کاملاً حرفه ای از حقوقی موکلین، فرجام نیک و مناسبی داشته است.

وکیل سایبری در شیراز ، وکیل سایبری در اصفهان

تا کنون از دو استان فارس و اصفهان به دلیل وجود کاربران فعال اینترنتی و در نتیجه برخی مشکلات حقوقی در میان آنان، درخواست های زیادی مبنی بر اعطای وکالت به گروه ما دریافت شده است. برخی موکلین از طریق سایت گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری و برخی نیز به واسطه موکلین قبلی تیم ما با فعالیت گروه آشنایی پیدا نموده و پرونده های حقوقی خود در حوزه جرایم سایبری را به وکلای ما واگذار نموده اند. البته این قبیل پرونده ها به خوبی بررسی و در زمان مقتضی از طریق تنظیم لوایح بسیار دقیق و فنی، از حقوقی موکلین دفاع شده است.

وکیل سایبری در اهواز ، وکیل سایبری در بندرعباس

اخیراً تمایل کاربران اینترنتی در جنوب کشور برای بهره گیری هر چه بیشتر از فضای مجازی و اینترنت برای رونق بخشی به فعالیت های آنلاین در بخش های مختلف افزایش یافته است. این افزایش فعالیت به صورت آنلاین با مخاطرات و در نتیجه بروز برخی رفتارهای مجرمانه همراه بوده است. وکیل جرایم سایبری در اهواز و بندرعباس به معنای حضور ما در این شهرها و قبول پرونده جرایم سایبری در استان های جنوب کشور خواهد بود.

قبول وکالت و ارائه مشاوره های حقوقی و فنی

تیم ما این آمادگی را دارد که ضمن ارائه مشاوره تخصصی به شهروندان در همه شهرهای کشور، در مواردی که اتهامی متوجه کاربران شده و برخی قرائن و شواهد غیر وافعی (اما در ظاهر حقیقی) به آنان منتسب شده است، از حقوق آنان دفاع نماید. بنابراین ما با همکاری وکلای استانی خود و قبول وکالت موکلین در اکثر استان های کشور آمادگی خود را برای حمایت از متقاضیان دریافت خدمات حقوقی و فنی اعلام می نماییم.

انواع خدمات «گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری»

خدمات مشاوره در جرایم سایبری
اقدامات پیشگیرانه در جرایم رایانه ای
اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی
نحوه شکایت و پیگیری جرایم سایبری
راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات
تنظیم قراردادهای طراحی اپلیکیشن و وبسایت
داوری در قراردادهای اینترنتی

 

معرفی وکیل سایبری
معرفی وکیل سایبری

 

خدمات وکالت در جرایم سایبری

دفاع از متهمین جرایم رایانه ای
طرح شکایت در پرونده جرایم رایانه ای
پیگیری شکایت در دعاوی کسب و کارهای اینترنتی
طرح شکایت در اختلافات یا سوء استفاده از نام دامنه
اقدامات حقوقی در جهت رفع انسداد حساب
ثبت ایده و اختراع
خدمات فنی «وکیل سایبری»
شناسایی و ردیابی مجرمین سایبری
مستندسازی جرایم اینترنتی
مقابله با حملات باج افزارها
حفاظت از داده ها و حریم خصوصی
ایمن کردن سیستم شرکت
ارائه بسته‌های فنی خود مراقبتی در برابر تهدیدات سایبری

با ما می توانید از طریق این شماره ها تماس بگیرید: 44004563-021 و 44004562-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه