کدام توکن متاورس ارزش سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ را دارند؟ - وکیل سایبری| وکیل آنلاین - وکالت - مشاوره
متاورس

کدام توکن متاورس ارزش سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ را دارند؟

مطلب حاضر با عنوان “Metaverse Token Development Worth Investing in “2023 توسط تیم متخصص سایت وکیل سایبری ترجمه شده است، این مطلب توسط CTN NEWS در تاریخ 14/11/1401 منتشر شده است.

توسعه توکن متاورس ارزش سرمایه گذاری در سال 2023 را دارد

متاورس در چند ماه گذشته به یک ایده بزرگ و شناخته شده در صنعت بلاک چین تبدیل شده است. صنایعی مانند سرگرمی، بازی، مد، آموزش، املاک و تجارت به آن توجه کرده اند. معاملات در متاورس از طریق رمزارزها امکان پذیر می شود و بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را جذب می کنند.

توکن های متاورس قرار است انقلابی در نحوه ارتباط برندها با مصرف کنندگان ایجاد کنند. با اینکه بسیاری از کوین های متاورس در دسترس هستند، اما همه آنها ارزش سرمایه گذاری را ندارند. کاربران از توکن های متاورس به عنوان ارز خود برای خرید اقلامی در دنیای سه بعدی مانند املاک، لباس های آواتار و …. استفاده می کنند. آنها همچنین می توانند کالاها، محصولات و خدمات را بر روی پلت فرم تولید و بفروشند. سرمایه‌گذاری در یک شرکت توسعه توکن متاورس دارای ارزش می باشد، بنابراین بهتر است بر روی توکن‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که پتانسیل خود را از طریق سودمندی، کارایی یا حمایت مالی اثبات کنند.

4 توکن برتر توسط شرکت توسعه متاورس پیشنهاد شده است

Enjin Coin (ENJ): یک رمزارز مبتنی بر اتریوم جهت توسعه دارایی های بلاک چین جدید بر روی اتریوم و جامپ نت می باشد. توکن‌های Enjin در بازی‌ها بسیار کاربردی هستند و به عنوان نوعی ارز فعالیت می‌کنند. هدف این کوین آسان سازی NFT ها برای برندها، شرکت ها و افراد می باشد. Enjin Coin در سال 2021 موفقیت بزرگی داشته پس قطعا پتانسیل بالقوه ای برای سال 2023 خواهد داشت.

ارز دیجیتال دسنترالند MANA: شکوفایی NFT به محبوبیت پروژه دسنترالند کمک کرده است. در همین حین، توکن اصلی آن یعنی MANA دستاوردهایی به همراه داشته است. NFT ها تنها پیشنهادات در متاورس نیستند. دسنترالند به کاربران اجازه می دهد تا بازی ها و دارایی های مجازی ایجاد کنند و زمین مجازی را خریداری کنند.

Epik Prime: یک توکن و ارز دیجیتال غیرقابل تعویض است که بر روی بهبود کیفیت آیتم های دیجیتال برای برندها و توسعه دهندگان بازی متمرکز شده است. این توکن در Hotcoin Global، PancakeSwap، KuCoin و Huobi Global در دسترس می باشد.

Epik Prime: یک توکن و ارز دیجیتال غیرقابل تعویض است که بر روی بهبود کیفیت آیتم های دیجیتال برای برندها و توسعه دهندگان بازی متمرکز شده است. این توکن در Hotcoin Global، PancakeSwap، KuCoin و Huobi Global در دسترس می باشد.

ایجاد توکن با توسعه متاورس

در دنیای واقعی، ما از اشیاء مختلف به عنوان دارایی یاد می کنیم. آیا می توان از پول فیات برای خرید در دنیای مجازی استفاده کرد؟ شرکت توسعه توکن متاورس روشی برای تأیید مالکیت پس از خرید ارائه می دهد. جهت شناخت این راه حل، مراحل ایجاد توکن برای متاورس را مرور می کنیم:

  1. شناسایی ویژگی‌های توکن‌ها: اولین گام، تعیین ماهیت توکن‌ها می باشد. اگر یک توکن استاندارد باشد، باید دارای ویژگی های توکن معمولی باشد.
  2. بررسی جزئیات توکن: در مرحله بعد، نام توکن، آدرس، نماد و اعتبار سنجی تراکنش را بررسی کنید.
  3. استفاده از ابزارهای ایجاد توکن: ابزارهای مختلفی برای ایجاد تیکت ها وجود دارد، اما توسعه دهندگان با تجربه می دانند که چگونه از این ابزارها برای ایجاد توکن های متاورس پیچیده تر استفاده کنند.
  4. نوشتن یک قرارداد هوشمند: هر متخصص کریپتو باید با نوشتن یک قرارداد هوشمند شروع کند. یک قرارداد هوشمند هر گونه توکن ارز دیجیتال را کنترل می کند.
  5. این پروژه متاورس همه چیز درباره توکن‌های غیرقابل تعویض و ارز دیجیتال EPIK می باشد که می‌توانید آن‌ها را در Hotcoin Global، PancakeSwap، KuCoin و Huobi Global.blockchain برای پشتیبانی از قراردادهای هوشمند دریافت کنید.
  6. فرآیند زمان‌بر: به یاد داشته باشید که جایگزین کردن یک قرارداد هوشمند سنتی برای هر دارایی کریپتو می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، بنابراین امتحان کردن چندین تست بر روی یک بلاک چین بسیار مهم و حیاتی می باشد.
  7. کد قرارداد ایمن: یک شرکت توسعه حرفه ای متاورس می تواند با استفاده از برنامه هایی مانند SafeMath از کد قرارداد (contract code) در برابر خطاهای ریاضی محافظت کند.
  8. ایجاد سریع و آسان: یک قرارداد هوشمند را می توان به سرعت و به راحتی ایجاد کرد، اما توسعه دهندگان باید تجارت را با استفاده از کدهای قرارداد داخلی بدون تعیین گیرنده بر اساس فناوری اجرا کنند.
  9. تست بر روی یک شبکه آزمایشی: قبل از اینکه قرارداد را در دسترس قرار دهید، مطمئن شوید که بر روی یک شبکه آزمایشی به خوبی کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه