پاکسازی از شنود و جاسوسی - وکیل سایبری - مشاوره تلفنی جرائم رایانه ای

پاکسازی از شنود و جاسوسی

پاک سازی شنود و جاسوسی، یکی از جرایمی که امروزه افراد، شرکت ها و سازمان ها با آن دست و پنچه نرم می کنند مسئله ی شنود غیر مجاز می باشد. شنود غیر مجاز شنودی ست که بصورت غیرقانونی انجام می شود و حتی در قانون هم برای آن مجازات تعیین شده است. افراد، شرکت ها و سازمان های از همه جا بی خبر بدون اینکه بدانند شنود می شوند و این افشای اطلاعاتی برایشان دردسر ساز می شود.

پاک سازی از شنود و جاسوسی

پاکسازی از شنود و جاسوسی

افراد و حتی شرکت های مختلف با هدفهای مختلفی دست به این اقدام می زنند. اجازه دهید از کارمندی شروع کنیم که دل خوشی از مدیر خود ندارد و با تعبیه دستگاه های شنود سعی بر افشای اطلاعات مدیر خود دارد. شرکتی را تصور کنید که پیشرفت شرکت رقیب برایش غیر قابل تحمل شده بنابراین از این راه وارد می شود تا رمز موفقیت رقیبش را پیدا کند. همسر سابق، دوست سابق، شریک کاری و تمامی افرادی که به نوعی در تصور خود، خرده حسابی با شخص مقابل دارد بواسطه ی شنود سعی بر افشای اطلاعات می کند. حتی گاها جهت باج گیری و به دام انداختن افراد این شنود تعبیه می شود و درنهایت با تهدید بر افشا باج گیری انجام می گردد.

یادتان باشد تمامی وسایل و مکان ها قابلیت شنود و جاسوسی را دارند.

چرا گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری را انتخاب کنیم؟

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری مجموعه ای ست که یکی از ویژگی های بارزش شناسایی ابزارهای شنود و همینطور پاکسازی محیط مورد نظر از این ابزارها می باشد، علاوه بر این اگر قربانی شنود هستید، جای نگرانی نیست چرا که وکلای این گروه بر روی پرونده های این چنینی تسلط کافی دارند و می توانند مشکل پرونده ی شما را براحتی حل و فصل کنند. از سوی دیگر اگر متهم به این جرم هستید و مجازات قانون در مورد شما اجرا خواهد شد، باز هم می توانید به این گروه مراجعه کنید تا در تسریع روند پرونده تان به شما کمک های شایانی نمایند.

وکیل سایبری

خدمات ما برای شما، فراهم کردن

بهترین راه حل قانونی

برای تماس جهت رزرو جلسه حضوری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

۰۲۱۲۸۴۲۷۱۳۷

۰۲۱۴۴۰۹۷۱۶۲

021-28423213

021-28423214