وکیل جرایم رایانه ای - وکیل سایبری - مشاوره تلفنی جرائم رایانه ای

وکیل و مشاور جرایم رایانه‌ای

وکیل جرایم رایانه‌ای شخصی است که میتواند با تخصص خود در زمینه جرائم رایانه ای و علوم کامپیوتر به بهترین نحو ممکن از شما دفاع کند. شاید شما نیز متهم به به ارتکاب یک جرم رایانه ای شده اید و ابلاغیه ای برای شما صادر شده است ، شاید توسط پلیس فتا بصورت تلفنی برای پاسخگویی به یک اتهام صدا زده شده اید و یا شاید شما قربانی یک جرم رایانه ای نظیر کلاهبرداری رایانه ای،شنود غیرمجاز،تهمت و افترا و یا تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شده اید در این موارد توصیه می کنیم قبل از هر اقدام با وکیل جرائم رایانه ای تماس بگیرید و از مشاوره متخصصی ما بهره مند شوید

کلاهبرداری رایانه‌ای

اگر از حسابتان بدون اجازه شما برداشت شده و یا خریدی را که از اینترنت انجام داده اید به شما تحویل نداده اند و یا به هر طریق دیگر قربانی کلاهبرداری اینترنتی شده اید برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پیگیری موضوع و بازگرداندن وجوه از دست رفته خود اقدام کنید ،
از طریق لینک وکیل متخصص کلاهبرداری اینترنتی مشاوره نمایید و دقت داشته باشید که در کلاهبرداری اینترنتی سرعت عمل و پیگیری به موقع و درست شما می تواند نقش به سزایی در بازگرداندن وجود از دست رفته شما داشته باشد
اقداماتی که وکلای متخصص کلاهبرداری اینترنتی ما ،می تواند برای شما انجام دهد عبارتند از :
 
 

مشاوره تلفنی

با توجه به لحاظ وقت و هزینه شما جهت سهولت نتیجه در چند مقطع زمانی ۶۰ دقیقه ،۳۰ دقیقه ،۱۰ دقیقه و همچنین مشاوره به صورت ویدئو کنفرانس پیش بینی شده است.

وکالت در دعاویی

 مستلزم مراجعه حضوری ،بررسی دقیق تمام مراحل پرونده ،مستند سازی ادله و امکان سنجی میزان موفقیت در دعوا بعد از طرح کیس در جلسات هفتگی وکلای متخصص می باشد.

نهاد وکیل همراه

نهادی نوظهور که به جرائت می توان جز ابداعات گروه حقوق وکیل سایبری از آن نام برد ،به نحوی که مشابه آن در کمتر مجموعه ای یافت می گردد این نهاد ،همراهی یک وکیل پایه یک دادگستری در تمامی مراحل از بدو شکایت تا زمان اجرای حکم ،بدون نیاز به حضور وکیل در جلسات دادرسی می باشد.
مزایای این طرح نسبت به خدمات فوق :
  • دسترسی به وکیل حتی به صورت آنلاین در تمامی مراحل دعوا
  •  امکان دریافت مشاوره تلفنی تا اتمام کار بدون محدویت
  • تنظیم شکواییه ،لوایح و …به صورت رایگان

جهت ملاقات حضوری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

مشاوره با وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای

قبل از هر اقدامی از وکیل متخصص مشاوره دریافت نمایید.

وکیل جرایم رایانه‌ای در چه جرائمی میتواند به شما کمک کند؟

وکیل جرائم رایانه ای در جرائمی که بعنوان جرائم رایانه ای شناخته میشوند می تواند به شما کمک نموده و پرونده شما را با موفقیت همراه سازد.

اگر بخواهیم به‌صورت خیلی ساده تعریفی از جرایم رایانه‌ای ارائه دهیم این جرایم شامل جرایمی هستند که در آن‌ها از رایانه یا تلفن همراه به‌عنوان یکی از ابزارهای ارتکاب جرم استفاده شده‌است.

چنانچه مرتکب جرائم رایانه ای شده اید و یا قصد شکایت از شخصی را دارید که علیه شما مرتکب جرم رایانه ای گردیده است قبل از هر اقدام با وکیل جرائم رایانه ای تماس بگیرید

جرایم رایانه‌ای چه جرایمی هستند؟

اگر بخواهیم به‌صورت خیلی ساده تعریفی از جرایم رایانه‌ای ارائه دهیم این جرایم شامل جرایمی هستند که در آن‌ها از رایانه یا تلفن همراه به‌عنوان یکی از ابزارهای ارتکاب جرم استفاده شده‌است.

این دسته از جرائم رایانه ای نحوه رسیدگی متفاوتی با دعاوی دیگر دارند و نیاز هست که برای پیگیری شکایت از چنین جرائمی حتما در کنار شما یک وکیل جرایم سایبری همراهی کند. در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی ها و وظایف وکیل جرائم رایانه ای آشنا کنیم.

مشاوره تلفنی با متخصص ترین وکلای حوزه سایبری

رایج ترین جرایم رایانه ای شامل دسترسی و شنود غیرمجاز، کلاهبرداری اینترنتی، سرقت و جعل رایانه ای و هک و اخلال در داده است. این جرائم ممکن است برای هر کسی شامل افراد حقیقی و حقوقی و در هر مکان و زمانی اتفاق بیفتد؛ به همین دلیل باید افراد و کسب و کارهایی که بیشتر در بستر اینترنت فعال هستند از خدمات وکیل جرایم رایانه ای استفاده کنند.

وکیل جرایم رایانه ای کیست؟

وقوع جرم در فضای مجازی با استفاده از ابزارهای در دسترس اکثر افراد یعنی رایانه و تلفن همراه آمار بالایی را نشان می دهد. از این رو برای رسیدگی به چنین جرائمی به یک وکیل فوری جرایم رایانه ای که بتوان در هر زمان با او مشورت کرد نیاز خواهد بود. این وکلا دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه انواع جرایم اینترنتی هستند و روی قوانین جرائم سایبری تسلط کامل دارند؛ بنابراین می توانند بهترین روش را برای رفع پرونده های جرائم رایانه ای ارائه دهند. به طور کلی وکیل جرائم رایانه ای، وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه فضای سایبری و رایانه ای به صورت تخصصی فعالیت می کند و آشنایی و تسلط کافی به دعاوی مربوط به جرائم مجازی و اینترنتی دارد.

ویژگی های وکیل جرایم رایانه ای

یک وکیل جرائم رایانه ای باید دارای ویژگی های به شرح زیر باشد تا بتوان به راحتی به او اعتماد کرد و پرونده مربوط به جرائم اینترنتی را برای حل و فصل  به او سپرد.

۱. تخصص: داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق و جرائم سایبری یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل جرائم رایانه ایاست.

۲. آگاهی از تکنولوژی:  یک وکیل جرائم اینترنتی باید آشنایی کاملی با تکنولوژی های رایانه ای داشته باشد تا بتواند در مواقع نیاز داده های رایانه ای را تحلیل کند.

۳. قدرت تحلیل:  برخورداری از قدت تحلیل و تفکر منطقی از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل جرایم رایانه ای است تا توان ارائه راه حل در پرونده های پیچیده و بازیافت ناپذیر را داشته باشد.

۴. قدرت ارتباطی:  برای برقراری ارتباط بهینه و درست با ارباب رجوع و وکلای دفاع داشتن قدرت ارتباطی بالا بسیار مهم است و یکی از ویژگی های مهم وکیل جرایم اینترنتی محسوب می شود.

۵. حساسیت به حریم خصوصی:  یک وکیل جرایم سایبری قابل اعتماد باید برای حریم خصوصی مشتریان خود احترام قائل باشد و از اطلاعات شخصی آن‌ها به بهترین نحو محافظت کند.

۶. قدرت قضایی:  برای اینکه وکیل جرایم رایانه ای بتواند بهترین نتیجه را برای موکل خود به دست آورد باید دارای قدرت قضایی و توانایی دفاع در دادگاه باشد.

چرا در جرایم رایانه‌ای نیاز به وکیل دارید؟

با توجه به اینکه مجازات‌ها در جرایم رایانه‌ای معمولاً از درجه پنج و شش می‌باشند و می‌تواند باعث ایجاد سوء سابقه برای شما گردد همچنین نظر به تخصصی بودن بحث دفاع در جرایم رایانه‌ای همواره برای پیشبرد شکایات خود یا دفاع در مقابل اتهامی که به شما منتسب شده‌است نیازمند مراجعه به وکیل هستید چراکه درصورتی‌که نتوانید از حقوق قانونی خود دفاع نمایید این امر می‌تواند منجر به تحمیل مجازاتی برای شما شده و یا در زمانی که قربانی یک جرم رایانه ای شده اید نتوانید از حقوق خود در شکایتی که علیه مجرم جرایم رایانه‌ای مطرح کرده‌اید دفاع نمایید.

وکیل جرایم سایبری

مهم ترین عامل در اتخاذ روش دفاع یا طرح شکایت در انواع جرایم رایانه ای داشتن درک درست از روند ارتکاب جرم است؛ از این رو امکان دارد در روند رسیدگی به شکایت به دلیل تخصصی بودن موضوع بررسی جوانب امر به کارشناس متخصص ارجاع داده شود. شناسایی و تشخیص چنین مسائلی بر عهده  کارشناسان است و در صورتی که دعوا به طور صحیح مطرح نشده باشد ممکن است مشکلی در مسیر احقاق حقوق موکلین به وجود آید. همچنین حضور یک وکیل جرائم رایانه ای متخصص به منظور تشریح ادعا و روشن کردن کامل زوایای پیدا و پنهان پرونده برای کارشناس و قاضی الزامی است. از این رو پیشنهاد می کنیم در این نوع دعاوی حتما از وکیل تلفنی جرائم رایانه ای مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

وکیل جرائم رایانه ای چگونه از حقوق موکل خود دفاع می کند؟

اولین کار وکیل متخصص بررسی مستندات فنی و دیجیتال مراجعه کننده است چرا که در جرائم رایانه ای اصلی ترین نکته جمع آوری و مستند سازی ادله دیجیتال است.

شاید بتوان گفت یکی از نکات مهم در بیان تفاوت وکلای عادی با وکیل متخصص مسلط وکیل جرائم رایانه ای به دانش فارنزیک یا همان جمع آوری و مستند سازی ادله دیجیتال است .برای همین توصیه می شود با توجه به اینکه ادله دیجیتال به راحتی قابل حذف شدن و از بین بردن هستند قبل از طرح هر گونه شکایت و یا در زمانی که بعنوان متهم به پلیس فتا احضار می شوید با ما مشورت کنید.

وکیل پس از بررسی ادله شما و مستند سازی آنها اقدام به پیگیری موضوع و طرح شکایت و یا دفاع از شما در برابر اتهام وارده می نماید . دقت داشته باشید در این هنگام نیز نقش وکیل متخصص در بیان موضوع و نحوه دفاع از شما بسیار مهم بوده و تجربه وی در پرونده های مشابه میتواند کمک شایان توجهی به پیروزی شما در پرونده داشته باشد.

مشاوره تلفنی با متخصص ترین وکلای حوزه سایبری

آشنایی با انواع جرایم رایانه ‌ای

بهترین مسیر برای پیگیری پرونده جرائم رایانه ای

به طور کلی نمی توان نسخه واحدی برای هر موضوع ارائه داد.

در هر پرونده، نکات، پیچیدگی ها و ظرافت های خاص وجود دارد.

این نکات خاص موجب می شود که در هر پرونده تصمیم مختص آن پرونده مد نظر قرار گیرد.

ممکن است در یک پرونده، مصالحه بهترین راه کار باشد و در پرونده دیگری با ویژگی های متفاوت، پیگیری  شکایت بهترین اقدام باشد.

خدمات حقوقی وکیل جرایم اینترنتی

وکیل جرایم رایانه ای برای پیشگیری و حل وفصل جرایم اینترنتی از چند جهت می تواند به افراد و کسب و کارها کمک کند. دو مورد مهم که وکلای فعال در حوزه جرائم سایبری می تواند خدمت رسانی کنند شامل موارد زیر است.

۱. جلوگیری از وقوع جرایم رایانه ‌ای

۲. حل و فصل اختلافات مربوط به انواع جرایم رایانه ‌ای

برای اینکه بتوانید به راحتی این دو نوع خدمت را از وکلای سایبری دریافت کنید باید در زمان نیاز با وکیل تلفنی جرایم رایانه ای تماس بگیرید. وکیل سایبری گروه متخصصی در زمینه جرایم رایانه ای است که خدمات مشاوره ای خود را به صورت آنلاین و تلفنی به مشتریان ارائه می دهد. کافی است فرم مشاوره موجود در سایت این مجموعه را پر کنید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.

برای مثال با توجه به این‌که جرایم رایانه‌ای از جمله جرایم نوین محسوب می‌شوند که با استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای یا تلفن‌های همراه هوشمند رخ می‌دهند نیاز است که وکیلی را که برای دفاع از حقوق خود چه به‌عنوان شاکی و یا به‌عنوان متهم انتخاب می‌کنید مسلط به سامانه‌های رایانه‌ای, برنامه‌نویسی ,کار با دیتابیس ,شناخت شبکه، متخصص جمع‌آوری ادله دیجیتال و سایر مواردی که می‌تواند در دفاع از شما تاثیر گذار است باشد

تیم های متخصصین ما در مجموعه وکیل سایبری

توجه داشته باشید که در پرونده‌های جرایم رایانه‌ای معمولاً مقام قضایی برای رسیدن به واقعیت موضوع، مورد ادعا را به کارشناسان پلیس فتا یا کارشناس رسمی دادگستری در زمینه جرایم رایانه‌ای ارجاع می‌دهد در اینجاست که نقش وکیل متخصص در حوزه جرایم رایانه‌ای نمود پیدا می‌کند چرا که اوست که باید در دفاع از حقوق شما و ایجاد اقناع در کارشناسان دادگستری یا کارشناسان پلیس فتا و سپس نزد مقام قضایی اقدام به ارائه لوایح قوی , مستند و فنی نمایند.

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی جرایم رایانه ای

با توجه به موضوع جرم هزینه دستمزد وکیل جرایم رایانه ای متفاوت است؛ بعضی جرائم نیاز به کار کارشناسی پیچیده و مکرر دارند و در برخی پرونده ها سایبری ضرورتی به انجام کارشناسی نیست. البته هر وکیل بسته به نوع مشاوره ای که می دهد و زمانی که صرف مشاوره می کند هزینه مشخصی را به مشتریان اعلام می کند؛ بنابراین برای استعلام هزینه مشاوره وکیل تلفنی جرائم رایانه ای می توانید به سایت وکیل مورد نظر خود مراجعه کنید و اطلاعات لازم را از طریق تماس تلفنی از کارشناسان آن‌ها دریافت نمایید.

چرا گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری؟

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری با بیش‌از هشت سال تجربه در زمینه رسیدگی تخصصی به دعاوی و شکایات رایانه‌ای و بکارگیری وکلای متخصص در حوزه جرایم رایانه‌ای و نیز همکاری با تیمی مجرب که در رابطه با دانش سایبر فارنزیک, شبکه ,برنامه‌نویسی, مستندسازی و جمع‌آوری ادله دیجیتال تخصص دارند می‌تواند در دفاع از شما در پرونده‌های جرایم رایانه‌ای چه در نقش شاکی و یا در مقام متهم اقدام نماید.

وکیل سایبری

دپارتمان مشاوره و وکالت جرایم رایانه‌ای

وکلایی که در این دپارتمان از گروهی تخصصی وکیل سایبری فعالیت دارند در تمامی جرایم رخ داده در این حوزه تجربه و تخصص کامل داشته و آمادگی ارائه مشاوره و قبول وکالت پروندهای شما را دارند. از جرایمی که در این حوزه رخ می دهد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

جرایم علیه محرمانگی داده‌ها

دسترسی غیر مجاز از جمله شایع‌ترین جرایم رایانه ای است که مجازات حبس و جرای نقدی را بهمراه دارد نام دیگر این جرم همان هک و نفوذ است.

 ادامه مطلب

شنود غیر مجاز به معنی دسترسی به شبکه و ترافیک شبکه دیگری است مجازات جرم شنود غیرمجاز برابر ماده ٧٣٠ قانون مجازات اسلامی شش ماه تا دوسال حبس است این جرم از جمله جرائم بسیار فنی است که اثبات آن تابع شرایط خاصی است.

 ادامه مطلب

جرم جاسوسی رایانه ای از جمله جرائم امنیتی است که علیه داده های سری صورت می‌گیرد مجازات جرم جاسوسی رایانه یک تا سه سال حبس است که برابر ماده ٧٣١ قانون مجازات اسلامی تحقق آن تابع شرایط خاصی است.

 ادامه مطلب

جرایم علیه صحت و تمامیت داده‌ها

جعل رایانه ای به هرگونه تغییر، ایجاد یا وارد کردن داده قابل استناد به سامانه های رایانه ای یا کارتهای حافظه گفته می‌شود مجازات جرم جعل رایانه ای یک تا پنج سال حبس است که شرایط تحقق آن در ماده ٧٣۴ قانون مجازات اسلامی ذکر شده است.

 ادامه مطلب

جرم ممانعت از دسترسی به هر گونه اقدام که منجر به اختلال یا مسدود سازی مالک سامانه به سامانه گردد گفته می‌شود مجازات جرم ممانعت از دسترسی به استناد ماده ٧٣٧ قانون مجازات اسلامی شش ماه تا دوسال حبس می باشد

به استناد ماده ٧٣۶ قانون مجازات اسلامی مجازات جرم حذف یا تخریب داده شش ماه تا دوسال حبس است این جرم عبارتست از هرگونه حذف یا تخریب داده های متعلق به دیگری بصورت غیرمجاز است.

سرقت و کلاهبرداری رایانه‌ای

هرگونه کپی برداری یا انتقال داده های دیگری که بصورت غیرمجاز صورت گیرد جرم سرقت داده نام دارد مجازات جرم سرقت داده به استناد ماده ٧۴٠ قانون مجازات اسلامی ٩١ روز تا یکسال حبس یا جزای نقدی و یا هر دو مجازات است.

 ادامه مطلب

سرقت از حساب بانکی یا برداشت غیر مجاز یکی از شایع ترین جرائم فضای مجازی است این جرم زمانی اتفاق می افتد که شخص مجرم با استفاده از روش‌های فنی مثل هک حساب بانکی به حساب دیگری دسترسی پیدا کرده و اقدام به برداشت وجه بصورت غیر مجاز از حساب وی می نماید مجازات برداشت غیرمجاز از حساب یک تا پنج سال حبس می باشد.

 ادامه مطلب

جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی

مجازات جرم انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی به استناد ماده ٧۴٢ قانون مجازات اسلامی ٩١ روز تا دوسال حبس است این مجازات شامل فروش یا معامله این محتواها نیز می باشد.

هرگونه تحریک، تطمیع، ترغیب یا تهدید افراد برای دسترسی به محتوای مستهجن مشمول جرم ترغیب به دسترسی به محتوای مستهجن می باشد مجازات جرم ترغیب به دسترسی به محتوای مستهجن ٩١ روز تا یکسال حبس است.

برابر بند ب ماده ٧۴٣ قانون مجازات اسلامی چنانچه شخصی افراد دیگر را به دسترسی به محتوای مستهجن ترغیب نماید مرتکب جرم شده است مجازات ترغیب افراد به انحرافات جنسی ٩١ روز تا یکسال حبس می باشد.

یکی از مواردی که در قانون مجازات اسلامی و فقط در فضای مجازی جرم تلقی می‌شود ترغیب افراد به خودکشی است مجازات جرم ترغیب اشخاص به خودکشی ٩١ روز تا یکسال حبس است لازم به ذکر است این کار فقط در صورتی که در فضای مجازی واقع گردد جرم تلقی میشود.

چنانچه شخصی از طریق فضای مجازی دیگران را به مصرف مواد مخدر یا روان گردان ترغیب نماید مرتکب جرم ترغیب به استعمال مواد مخدر شده است مجازات جرم ترغیب به استعمال مواد مخدر یا روانگردان ٩١ روز تا یکسال حبس می باشد.

ترغیب به اعمال خشونت آمیز:
چنانچه شخصی از طریق فضای مجازی دیگران را به ارتکاب اعمال خشونت آمیز ترغیب نماید مرتکب جرم ترغیب به اعمال خشونت آمیز گردیده است مجازات جرم ترغیب به اعمال خشونت آمیز ٩١ روز تا یکسال حبس می باشد.

هتک حیثیت و نشر اکاذیب

جرم انتشار محتوای خصوصی دیگران از جمله جرائمی است که حجم گسترده ای از پرونده های رایانه ای را به خود اختصاص داده است مجازات انتشار محتوای خصوصی اعم از پیامک یا تصویر یا صوت دیگری چنانچه از طریق فضای مجازی صورت گرفته باشد ٩١ روز تا دوسال حبس است توجه داشته باشید که این انتشار باید حتما منجر به ضرر یا هتک حیثیت شخص شده باشد تا مشمول این مجازات گردد.

 ادامه مطلب

یکی از شدیدترین مجازاتها برای اشخاصی است که با بدست آوردن تصاویر خصوصی دیگران اقدام به تهدید آنها و یا اخاذی از آنها می نمایند برابر قانون تشدید مجازات اشخاصی که در امور سمعی بصری فعالیت‌های غیرمجاز می نمایند مرتکبین جرم اخاذی و سواستفاده از تصاویر خصوصی افراد دو تا پنج سال حبس بهمراه مجازات‌های تکمیلی است.

 ادامه مطلب

از جمله جرائم بسیار شایع در فضای مجازی تهمت زدن به دیگری از طریق فضای مجازی است برابر ماده ٧۴۶ قانون مجازات اسلامی مجازات تهمت و افترا در فضای مجازی ٩١ روز تا دوسال حبس می باشد ضمن اینکه شخص مجرم باید نسبت به اعده حیثیت شاکی نیز اقدام نماید.

از جمله جرائم فضای مجازی جرم نشر اکاذیب است برابر ماده ٧۴۶ قانون مجازات اسلامی مجازات جرم نشر اکاذیب ٩١ روز تا دوسال حبس است نکته قابل توجه آن است که در این جرم مرتکب اگر نتواند ادعای خود را مبنی بر صحت اظهاراتش اثبات نماید مجازات خواهد شد.

کلاهبرداری در شبکه‌های اجتماعی و سایت آگهی

این جرم بیشتر از طریق فروشگاه‌های جعلی موجود در اینستاگرام بوقوع می پیوندد اگر چه ممکن است از طریق اغفال کاربران در دایرکت اینستاگرام نیز شخص قربانی ترغیب به دادن اطلاعات شخصی خود شود مجازات این جرم نیز برابر مجازات کلاهبرداری در فضای مجازی می باشد.

این جرم بیشتر از طریق فروشگاه‌های جعلی موجود در تلگرام بوقوع می پیوندد اگر چه ممکن است از طریق اغفال کاربران در چت مستقیم نیز شخص قربانی ترغیب به دادن اطلاعات شخصی خود شود مجازات این جرم نیز برابر مجازات کلاهبرداری در فضای مجازی می باشد.

این جرم بیشتر از طریق آگهی های موجود در دیوار بوقوع می پیوندد ابگونه ای که شخص مجرم با یک آگهی ترغیب کننده شما را به پرداخت وجه ترغیب نموده و از تحویل محصول خودداری می نماید مجازات این جرم نیز برابر مجازات کلاهبرداری در فضای مجازی می باشد.

این جرم بیشتر از طریق آگهی های موجود در شیپور بوقوع می پیوندد ابگونه ای که شخص مجرم با یک آگهی ترغیب کننده شما را به پرداخت وجه ترغیب نموده و از تحویل محصول خودداری می نماید مجازات این جرم نیز برابر مجازات کلاهبرداری در فضای مجازی می باشد.

وکیل سایبری علیرضا طباطبایی

مشاوره با وکیل سایبری

( علیرضا طباطبائی وکیل پایه یک دادگستری )

۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۷۵,۰۰۰ تومان

۲۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۱۵۰,۰۰۰ تومان

۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۲۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۳۵۰,۰۰۰ تومان

مشاوره ویدئویی

۵۰۰,۰۰۰ تومان

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
مشاوره تخصصی
چند کاربره
امنیت بالا
امکان ارسال مستندات