کاراگاه سایبری - وکیل سایبری - مشاوره تلفنی جرائم رایانه ای

کاراگاه سایبری

شاید شما هم بدنبال مزاحمی هستید که از طریق اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت برای شما با تهدید و انتشار تصاویر خصوصی شما نموده است؟
شاید به بدنبال سارقین رمز ارزهای خود هستید و تاکنون موفق به یافتن ردی از سارقین و رمز ارزهای سرقت شده خود ، نشده اید؟
شاید بدنبال مستند سازی ادله دیجیتال جرم سایبری برای طرح شکایت های بعدی هستید؟
و یا شاید قصد مسدود سازی یک صفحه اینستاگرامی جعلی یا کانال یا گروه تلگرامی غیر قانونی هستید؟
می توانید به ما اعتماد کنید، ما با داشتن تیمی با تجربه از متخصصین فنی و حقوقی در کنار شما هستیم.

ما تیمی شامل متخصصین امنیت سایبری و وکلای حقوقی  هستیم که با هدف کمک به حل مشکلات افراد ناشی از اینگونه جرایم سایبری فعالیت می کنیم. تیم ما با دانش فنی و تجزیه و تحلیل داده ها و کشف مستندات دیجیتالی و با صرفه جویی در وقت و هزینه شما بصورت کاملا محرمانه و طبق چارچوب های قانونی شما را در برابر آسیب مجرمین سایبری محافظت و حمایت می کند.

اقدامات ما حاصل چندین سال تجربه عملی در پرونده هایی قضایی و پیچیده سایبری و از طرفی دیگر روشها و ابزارهای علمی می باشد.

کاراگاه سایبری

ردیابی و شناسایی مزاحمین سایبری

در فضای سایبر و شبکه های اجتماعی افراد با سوء استفاده از خاصیت گمنانی و جعل هویت با ایجاد صفحاتی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، توییتر و یا حتی شبکه های اجتماعی داخلی اقدام به ارسال پیام،عکس، صوت یا ویدئو برای آزار و اذیت و تخریب شخصیتی و  روانی شما نمایند. معمولا تلاش برای شناسایی هویت واقعی این مجرمین نیز بی نتیجه خواهد بود. ممکن است یک مزاحمت ساده و اتفاقی رخ داده باشد یا فردی که شما را می شناسد با خصومت شخصی و بطور مستمر اقدام به آزار و اذیت شما بنماید. در هر صورت چه شما یک مدیر، فرد حقوقی یا حقیقی باشید و مورد آزار و اذیت، تهمت و افترا و تخریب شخصیت قرار گرفته اید ، تیم کارآگاهان سایبری با داشتن تجربیات و تخصص می تواند به شما کمک کند.

ردگیری و شناسایی منتشر کنندگان تصاویر خصوصی

شاید هیچ چیز بدتر از خبر انتشار تصاویر خصوصی یک فرد در فضای سایبر نباشد. گاهی در ارتباطات با افراد و اعتماد به آنها تصاویر خصوصی خود را در اختیار آنها قرار می دهیم و یا گاهی این  تصاویر خصوصی بصورت ناخواسته و بدون اطلاع از ما یا فرزندانمان تهیه شده و گاهی نیز با سرقت و یا مفقودی گوشی تلفن همراه یا لپ تاپ شخصی و یا هک و نفوذ به آنها این دسترسی به تصاویر رخ می دهد. در هر صورت نتیجه برای شما رنجش آور است و نحوه واکنش صحیح می تواند بسیار موثر باشد. در مواردی هدف از  انتشار تصاویر خصوصی یا تهدید به انتشار آنها رسیدن به خواسته دیگری است که مجرم بدین وسیله باج خواهی می نماید. چنانچه در این شرایط کنترل روحی و روانی خود را از دست دهید ممکن است با تن دادن به خواسته مجرم باعث وقوع اعمال ناخواسته و ناصحیح شویم . تیم کارآگاهان سایبری در هر یکی از مراحل حقوقی، ردیابی ، شناسایی، حذف و مسدودی موارد مجرمانه می تواند به شما کمک کند.

مسدود سازی صفحات جعلی و مجرمانه

ساخت صفحات مجرمانه جعلی در شبکه های اجتماعی علی الخصوص در اینستاگرام، تلگرام و توییتر و بعضا در شبکه های اجتماعی داخلی با مشخصات یک فرد دیگر و ارسال پیام به دوستان و آشنایان بطور فزاینده ای افزایش یافته است. در حقیقت این افراد مجرم از هویت ما سوء استفاده می نمایند و با نیات و انگیزه های مختلف فعالیت می کنند. برخی از آنها کلاهبرداران مالی هستند و برخی دیگر بدنبال تخریب شخصیت ما هستند. در مواردی نیز مجرمین بدلایلی از تصویر پروفایل، شماره تلفن، ایمیل و سایر موضوعات مرتبط با ما در بخشی از صفحه خود استفاده می کنند. در هر صورت این موارد علاوه بر ایجاد دغدغه روحی و روانی برای شما، می تواند عواقب حقوقی و یا کیفری را نیز شامل حال شما بنماید. پس حتما باید اقدام لازم برای برخورد با اینگونه صفحات را پیگیر باشید. تیم کارآگاهان سایبری با داشتن تجربیات فراوان در این حوزه می تواند شما را مرحله به مرحله در برخورد با اینگونه صفحات جعلی راهنمایی و هدایت کند.

جمع آوری و مستند سازی شواهد جرم دیجیتال

مستند سازی ادله دیجیتال یا به اصطلاح علمی سایبر فارنزیک اقداماتی است که انجام می گیرد تا مستندات و شواهد دیجیتالی قابل قبول محاکم قضایی برای اثبات یا رد جرم جمع آوری و کشف گردد. در صورتیکه اطلاعاتی از شما بسرقت رفته است، تصاویر یا ویدئوی جعلی از شما منتشر شده است، حق مالکیت معنوی یا کپی رایت تالیف، محصول یا اختراع شما نقض شده است و در بسیاری از اینگونه جرایم شما نیاز به اثبات حق قانونی خود دارید از طرف دیگر فردی شما را متهم به جرم سایبری نموده است و شما در ادعای وی ابهام و اعتراض دارید. تیم کارآگاهان سایبری با استفاده از ابزارها و دانش لازم در حوزه‌های مختلف دیجیتال فارنزیک منجمله شبکه، رمز ارز و بلاکچین ، سرور، کلاینت، موبایل، دیتابیس و مالتی مدیا (صوت، تصویر و فیلم) خدمات مطلوب را به شما ارائه خواهد داد.

پاکسازی گوشی آلوده به بدافزار

یکی از ترفندهای امروزه مجرمین آلوده نمودن گوشی تلفن همراه شما به بدافزار با ارسال پیامک های تحریک کننده مانند شکایت قضایی (ثنا) ، ثبت نام یارانه، ثبت نام خودرو و سهام و … می باشد. در این پیامک ها اغلب یک لینک جهت هدایت شما به صفحه ای در اینترنت یا دانلود یک اپلیکیشن موبایل طراحی شده است. در اکثر مواقع آنها از تکنیک بر هم زدن تعادل روانی شما شامل ترس ، اضطراب و طمع استفاده می کنند و موجب می گردند در آن لحظات خاص نتوانید بدرستی فکر کنید. به محض نصب اپلیکیشن آلوده بروی گوشی تلفن همراهتان در حقیقت اختیار کامل بخشهای مهم تلفن منجمله پیامک ها را در اختیار مجرم گذاشته اید.  مجرمین بطور مثال از شما می خواهند برای مشاهده ابلاغیه قضایی اپلیکیشن را نصب نمایید و مقدار ناچیزی از طریق اپ برای آنها ارسال کنیم. در این شرایط با برداشتن تمام مشخصات کارت بانکی و دسترسی به پیامک ها براحتی حسابتان تخلیه می شود. در این شرایط سرعت عمل شما منجمله تماس با فوریتهای سایبری پلیس فتا و پاکسازی گوشی آلوده بسیار مهم است.

تیم کارآگاهان سایبری با داشتن دانش تخصصی در حوزه های فنی  و تکنیکی می تواند شما را پاکسازی گوشی تلفن همراهتان و پیگیری وجوه مسروقه شما کمک کند.

پاکسازی محیط منزل، محل کار و خودرو از دستگاه های شنود

امروز با گسترش تکنولوژی دیجیتال شاهد توزیع انواع دوربین، میکروفن و ردیاب در ابعاد کوچک و با قیمت های نسبتا ناچیز  برای استفاده در مقاصد خانگی و سازمانی هستیم که  در بازار دیجیتال بصورت عمومی توسط فروشندگان و سایتها و صفحات اینترنتی بفروش می رسند. متاسفانه در کنار فواید و مزایای بسیاری که دارند عده ای به مقاصد شوم از آنها استفاده می کنند و با نقض حریم خصوصی دغدغه هایی را برای افراد فراهم آورده اند. اگر شما نگران هستید که شما تحت نظر هستید و در محل کار، منزل ، خودرو یا مکان دیگری  از شما به نوعی شنود صورت می گیرد  می توانید با تیم کارآگاهان سایبری تماس بگیرید. تیم کارآگاهان سایبری با داشتن ابزارها و تجهیزات پیشرفته در کشف تجهیزات شنود و پاکسازی آنها می تواند خاطر شما را آسوده کند.

اخیرا کلاهبرداران شبکه هرمی یا پانزی هدف خود را بر رمز ارزها و دارای هایی دیجیتال متمرکز نموده اند و اغلب با ایجاد یک پروژه رمز ارزی واهی و اغوا کننده و فروش هرمی آن به کاربران و جمع آوری مقادیر زیادی از اموال کاربران اقدام به کلاهبرداری می نمایند. این نوع پروژه های کلاهبرداری یا اصطلاحا اسکم  در طول فعالیت خود ممکن است مبالغی سود نیز جهت جلب اطمینان به مشتریان خود پرداخت نمایند ولی در نهایت قربانیان و مالباختگان زیادی را از خود بجای می گذارند و پروژه را رها می کنند. یکی از شناخته شدن ترین روش های کلاهبرداری این مدل به “راگ پول” معروف است . شناخت بهنگام پروژه کلاهبرداری می تواند شما را از تبعات و خطرات از دست دادن دارایی و محاسبه ریسک های آن آگاه سازد.

تیم کارآگاهان سایبری با داشتن تجربیات موثر و بررسی پروژه های اسکم در خارج و داخل کشور می تواند به شما در انتخاب صحیح سرمایه گذاری کمک کند.

ردیابی سارقین رمز ارزها و NFT ها و سایر دارایی های دیجیتال

با گسترش و ارزشمند شدن رمز ارزها در دهه اخیر یکی از طعمه های مناسب برای هکرها ، سرقت رمز ارزها و دارایی های دیجیتال افراد است . این سرقت ممکن است از کیف پول (ولت) نرم افزاری  یا سخت افزاری ، هک کیف پول در سایت آنلاین ، هک صرافی  اتفاق افتد. هکر بلافاصله اقدام به جابجایی و پخش دارای شما در کیف پولهای ناشناس می کند تا در نقطه ای امن بتواند آن را تبدیل به ارز فیات (پول رایج) کند و یا با آن خریدی را انجام دهد. هکرها برای هدف قراردادن کاربران عادی اغلب از تکنیک آلوده سازی گوشی تلفن همراه و یا هدایت به سایت یا اپلیکیشن فیشینگ استفاده می کنند . گاهی نیز ما با اعتماد به دیگران و در اختیار گذاشتن تجهیزات یا حتی رمز عبور موجبات سرقت را فراهم می آوریم. در هر صورت نتیجه این است که دارایی خود را از دست می دهیم و پیگیری و برگرداندن این دارایی پیچیده و مشکل است. تیم کارآگاهان سایبری با داشتن دانش حوزه بلاکچین و ابزارها و روش های مناسب می تواند در این حوزه به شما کمک کند.

۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۷۵,۰۰۰ تومان

۲۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۱۵۰,۰۰۰ تومان

۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۲۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰ دقیقه مشاوره تلفنی

۳۵۰,۰۰۰ تومان

مشاوره ویدئویی

۵۰۰,۰۰۰ تومان

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
مشاوره تخصصی
چند کاربره
امنیت بالا
امکان ارسال مستندات