خدمات مشاوره تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات با تیم حقوقی

مشاوره تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات

تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات – هر گاه میان دو یا چند نفر (شخص حقیقی یا حقوقی) در خصوص یک موضوع قراردادی تنظیم شود، طرفین قرارداد حقوق و تکالیفی را بر عهده خواهند داشت. این قراردادها وقتی در حوزه وب و به تعبیری در کسب و کارهای اینترنتی منعقد گردد به دلیل تخصصی بودن موضوع لازم است دقت و وسواس خیلی زیاد در مورد آن معمول گردد.

قراردادهای حقوقی

هر گونه بی توجهی و یا خودداری از صرف هزینه در این رابطه، بعدها می تواند منشأ خسارت و یا تحمیل هزینه های گزاف شود. این موضوع در مواردی بی اعتباری برخی طرفین را به دنبال داشته و گاهی، برچسب جرم نیز به آنان زده شده است. برای آنکه در فعالیت های مربوط به حوزه وب و اینترنت، قراردادهای فناوری اطلاعات خود را به صورت کاملاً فنی و تخصصی و بر مبنای اصول حقوقی تنظیم و منعقد نمایید لازم است به افراد و کارشناسان خبره مراجعه نمایید. از آن جا که تعداد مؤسساتی که می توانند در اینگونه موارد خدمات قابل قبول حقوقی ارائه نمایند زیاد نیست، بنابراین باید دقت بیشتری در این زمینه به خرج دهید.

تیم مشاوره حقوقی وکیل سایبری با در اختیار داشتن کارشناسان علوم رایانه ای و نیز حقوقدانان آگاه آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد.

 

 

 

وکیل سایبری

خدمات ما برای شما، فراهم کردن

بهترین راه حل قانونی

برای تماس جهت رزرو جلسه حضوری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

۰۲۱۲۸۴۲۷۱۳۷

۰۲۱۴۴۰۹۷۱۶۲

021-28423213

021-28423214