رد کردن لینک ها

خدمات مشاوره/تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره/تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات – هر گاه میان دو یا چند نفر (شخص حقیقی یا حقوقی) در خصوص یک موضوع قراردادی تنظیم شود، طرفین قرارداد حقوق و تکالیفی را بر عهده خواهند داشت. این قراردادها وقتی در حوزه وب و به تعبیری در کسب و کارهای اینترنتی منعقد گردد به دلیل تخصصی بودن موضوع لازم است دقت و وسواس خیلی زیاد در مورد آن معمول گردد.

قراردادهای حقوقی

هر گونه بی توجهی و یا خودداری از صرف هزینه در این رابطه، بعدها می تواند منشأ خسارت و یا تحمیل هزینه های گزاف شود. این موضوع در مواردی بی اعتباری برخی طرفین را به دنبال داشته و گاهی، برچسب جرم نیز به آنان زده شده است. برای آنکه در فعالیت های مربوط به حوزه وب و اینترنت، قراردادهای خود را به صورت کاملاً فنی و تخصصی و بر مبنای اصول حقوقی تنظیم و منعقد نمایید لازم است به افراد و کارشناسان خبره مراجعه نمایید. از آن جا که تعداد مؤسساتی که می توانند در اینگونه موارد خدمات قابل قبول حقوقی ارائه نمایند زیاد نیست، بنابراین باید دقت بیشتری در این زمینه به خرج دهید.

تیم مشاوره حقوقی وکیل سایبری با در اختیار داشتن کارشناسان علوم رایانه ای و نیز حقوقدانان آگاه آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد.

شما می توانید در همه موارد مربوط به سوء استفاده و یا جرم در اینترنت از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. برخی از این موارد عبارتند از: کلاهبرداری اینترنتی، کلاهبرداری کارت به کارت، جعل رایانه ای، مزاحمت های رایانه ای، نقض قوانین مالکیت معنوی، نشر اکاذیب، قاچاق صوت و …

 در صورت تمایل به استفاده از تیم تخصصی وکلای «وکیل سایبری» و یا انعقاد قرارداد، می توانید به ما مراجعه نمایید.

درخواست مشاوره تلفنی
خدمات مشاوره وکیل سایبری
ما را در صفحه اینستاگرام دنبال نمایید
بازگشت به بالای صفحه