شکایت و پیگیری جرایم سایبری وکیل سایبری - مشاوره تلفنی جرائم رایانه ای

نحوه شکایت و پیگیری جرایم سایبری

شکایت و پیگیری جرایم سایبری – یکی از مشکلات شهروندان عدم آگاهی از نحوه شکایت و پیگیری جرایم سایبری است. اگر به هر دلیل از طریق اینترنت و فضای مجازی گرفتار افراد سودجو و مجرمین سایبری شدید، می توانید موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نمایید. در این رابطه می توانید در تهران برای ثبت شکایت خود به دادسرای ناحیه 21 و در شهرستان ها به دادسرای محل زندگی خود مراجعه نمایید.

نحوه شکایت و پیگیری جرایم سایبری

اگر در تهران زندگی می کنید می توانید برای دریافت خدمات مشاوره تخصصی به دفتر وکیل سایبری مراجعه نمایید. در شهرستان ها از طریق سایت وکیل سایبری قادر خواهید بود از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید.

تیم مشاوره حقوقی وکیل سایبری با در اختیار داشتن کارشناسان علوم رایانه ای و نیز حقوقدانان آگاه آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه اقدامات مراقبتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد.

شما می توانید در همه موارد مربوط به سوء استفاده و یا جرم در اینترنت از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. برخی از این موارد عبارتند از: کلاهبرداری اینترنتی، کلاهبرداری کارت به کارت، جعل رایانه ای، مزاحمت های رایانه ای، نقض قوانین مالکیت معنوی، نشر اکاذیب، قاچاق صوت و …