رد کردن لینک ها

 

وکالت دعاوی کسب وکار اینترنتی

وکالت دعاوی کسب وکار اینترنتی – طی سال های اخیر کسب وکارهای اینترنتی گسترس بی سابقه ای پیدا کرده اند. این گسترش، گذشته از منافع و مزایای فراوان، به دلایل مختلف از جمله ناآگاهی برخی افراد فعال در این حوزه، مشکلات حقوقی متعددی را بدنبال داشته است. در سال ۱۳۸۲ قانونگذار اقدام به تصویب قانون تجارت الکترونیکی نمود. هدف آن بود تا گام مهمی در جهت کاهش مشکلات حقوقی در این زمینه برداشته شود و فضای بهتری برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم گردد.وکالت انواع دعاوی مربوط به کسب و کارهای اینترنتی

در این قانون مواردی نظیر: نحوه تبلیغات، حقوق خریدار و فروشنده، امضاء و تصدیق هویت الکترونیکی، تعاریف پایه فناوری اطلاعات مورد اشاره قرار گرفت.

با وجود قانون مورد نظر هنوز هم ابهامات و مشکلاتی در این خصوص وجود دارد. این موضوع از یک طرف و ناآگاهی برخی افراد از سوی دیگر، زمینه مناسبی را برای وقوع برخی جرایم در این حوزه فراهم کرده است.

با توجه به تخصصی بودن وضعیت رسیدگی به پرونده هایی که نزد مراجع قضایی تشکیل می شود، در صورت نیاز به انتخاب وکیل، لازم است انجام این کار به وکلای خبره و متخصص احاله شود. گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری با در اختیار داشتن تعدادی از وکلای حاذق و تیم فنی و متخصصین علوم رایانه ای آمادگی قبول وکالت در خصوص انواع دعاوی مربوط به کسب و کارهای اینترنتی را دارد.

برای مطالعه در مورد وکیل کسب و کار و انواع خدمات آن به آدرس   وکیل کسب و کار    مراجعه نمایید.

بنر وکیل کسب و کار

 
 
 

 

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Button