سیگنال رایگان فارکس سیگنال رایگان فارکس و از دست دادن سرمایه
مشاوره سایبری

سیگنال رایگان فارکس و از دست دادن سرمایه

مقدمه

با جستجویی ساده در فضای مجازی می توان انبوهی از تارنماهایی را مشاهده نمود که با طرح پیشنهادات وسوسه انگیز  از جمله سیگنال رایگان فارکس کاربران را دعوت به سیگنال گیری در حوزه ی فارکس می نمایند.پیشنهاداتی مانند معرفی اپلیکیشن های سیگنال دهی، کسب درآمد میلیونی در ماه، عضویت در کانال های vip، کسب درآمد بالا با آموزش رایگان تا سیگنال های تضمینی لحظه ای در فارکس تنها بخشی از ده ها موضوع مرتبط بوده که می تواند به راحتی کاربران را با تفکر کسب سودهای آنچنانی و بدون زحمت جذب خود نماید.

این در حالی است که اکثریت متضررین بازار فارکس به دلیل عدم آموزش، نداشتن نظم خاص، عدم رعایت حد و حدود برای مدیریت سرمایه(حد ضرر)، با از دست دادن سرمایه های خود از این بازار خارج می شوند. همیشه باید این نکته را در نظر داشت که سیگنال رایگان فارکس تضمین کننده سود نبوده و نمی تواند نتایج مثبتی در پی داشته باشد.

لزوم داشتن دانش تخصصی برای ورود به فارکس

 با توجه به مزیت های نسبی فعالیت در بازارهای دیجیتالی خارجی، بدون شک ورود به این بازارها نیازمند دانش و تخصص بالایی می باشد. دانشی که باید مبتنی بر تحلیل تکنیکال و فنی تسلط بر اخبار حوزه های سیاسی، اقتصادی، مخاطرات طبیعی و ..را شامل می شود. این در حالی است که همیشه داشتن دانش فنی و تکنیکالی نمی تواند به تنهایی کاربر را به سودهای مطلوب برساند. همواره وجود ربات های نرم افزاری قوی که قابلیت پردازش لحظه ای و مقایسه ی آنی را دارند می تواند بسیار سریع تر عمل نموده و باعث از دست رفتن سرمایه افراد شوند.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””] مطالب مفید : سرمایه گذاری در بورس خارجی  آیا شرکت های سرمایه گذاری معتبر هستند؟[/box]

عدم کسب دانش کافی برای خرید و فروش

ماهیت بازار فارکس به گونه است که رویای پولدار شدن را در کاربر ایجاد می نماید. این وسوسه سبب عدم تلاش جدی در جهت یادگیری برای کاربران می شود. فرد تنها به دنبال آشنایی با دکمه خرید و فروش است. سپس سیگنال رایگان فارکس در فضای مجازی را به عنوان الگوی خود دنباله روی می کند. لازم به ذکر است که بازار فارکس در عین جذابیت بسیار سخت است. رویاهای کسب سرمایه کلان در بازه ای کوتاه در این بازار راه به جایی نمی برد. از طرفی قانونی نبودن فعالیت شرکت های مرتبط با فارکس در کشور باعث سخت بودن دسترسی به دوره ها و منابع آموزشی بوده و طی دوره های مذکور می تواند هزینه های زیادی در ابتدای کار برای یک سرمایه گذار دربرداشته باشد.

سیگنال ریگان فارکس

تایم 24 ساعته فعالیت در بازار فارکس

این خصوصیت در عین حال که ویژگی مثبتی محسوب می شود. استرس و اضطراب زیاد می تواند در زمان معامله نمودن فرد تاثیرگذار بوده و باعث بروز ضررهای فروان برای افراد ناآشنا شود. فرد عصبانی از مشکلات زندگی به دنبال راهی برای تخلیه هیجانات خود بوده لذا در ساعات و زمان هایی که آمادگی روحی نداشته دست به معاملات غیرعاقلانه می زند.

تاثیرگذاری خصوصیت های ذاتی انسان در معاملات

ویژگی های مشترک انسانی که همواره مورد توجه فریبکاران نیز می باشد همواره بدون وجود آنها نیز می تواند توسط خود فرد باعث افزایش زیاد وی شود. اگر به سوابق معاملات بازار فارکس نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که بخش زیادی از افراد همواره سودهای کمی کسب نموده و ضررهای زیادی را داشته اند. ویژگی هایی مانند طمع و غرور در کسب سود و موفقیت های بالا باعث ضررهای زیادی خواهد شد. نداشتن استراتژی معاملاتی و عدم برنامه ریزی و نظم و نظام خاص برخی از ویژگی و خصوصیت‌های مشترک انسانی در از دست دادن سرمایه می باشد. پیشنهاد می شود در صورت ورود به چنین حالات روحی و احساسی در حین معامله، از انجام خرید و فروش پرهیز نموده و دست از ترید بردارید.

پاسخگو نبودن بازارهای مالی جهانی به کاربران

نبود نظارت قضایی و قانونی جهانی بر فعالیت بازارهای مالی یکی از مشکلات و مسائل اصلی آنها می باشد.عدم تمرکز در کسب مجوزهای لازم، سخت بودن یا عدم امکان انجام پیگیری قضایی توسط شهروندان و مشخص نبودن درستی فعالیت تعداد زیادی از صاحبان کارگزاری ها و سیگنال دهندگان رایگان از مضرات جدی این بازار بوده که همواره سرمایه کاربران را با تهدید جدی مواجهه می نماید.

وجود ضریب اهرمی در فارکس

استفاده چند برابر از سرمایه برای انجام معاملات در این بازارها همواره عامل مهمی در سود یا زیان گسترده افراد شود. در واقع مشکل اصلی سیگنال های رایگان و اعتماد به افراد ناشناس پیشنهاد انجام معاملات اهرمی توسط این افراد است. اهرم هایی که به سرمایه گذاران پیشنهاد شده می تواند تا صد برابر سرمایه افراد را درگیر خود نموده و از دست رفتن آن را تسریع نماید. هرچند این اهرم ها می تواند سرمایه ها را نیز به طرز شگفت آوری افزایش دهد. اما  بالغ بر نود درصد کاربران با زیان  از این بازار خارج می شوند.

سیگنال رایگان فارکس

تجربه منفی از معاملات صوری

تعداد زیادی از صرافی ها ابتدا به سرمایه گذاران خود محیطی به صورت غیرحقیقی در اختیار کاربر خود قرار داده و کاربر در این محیط با خرید و فروش و کسب سود دچار هیجان خاصی می شود. هیجان توانایی کسب سود که می تواند معامله گران را اغوا نموده که کسب سود به راحتی همان محیط غیرواقعی و رایگان می باشد.

عدم پویا بودن معامله در محیط غیر واقعی و برنامه ریزی در جهت کسب سود، بعضاً مشخص بودن نتیجه به جهت روحیه دادن به سرمایه گذار از مضرات این حوزه در سیگنال گیری رایگان می باشد.

کمکی بودن سیگنال های فارکس

سیگنال های معاملاتی می توانند با استفاده از داده های نموداری توصیه هایی را مبنی بر خرید با فروش ارائه دهند.سیگنال های غیر صحیح تهدیدی جدی محسوب شده و ریسک بسیار بالایی خواهند داشت. پیش بینی دقیق بازارهای مالی به خصوص در بعد جهانی امکان پذیر نمی باشد و امکان اشتباه حتی توسط ربات ها بالا می باشد.این در حالیست که این سیگنال ها تضمینی نبوده و بیشتر جنبه کمکی و آشنایی افراد تازه وارد را دارا می باشند.

گرفتار شدن در دام بروکرهای فارکس

هر چند که بازار فارکس کاملا هم بدون قانون نیست. اما همچنان که در بالا نیز اشاره شد هیچ مرکز قدرتمندی برای تنظیم مقررات این بازار وجود ندارد. همواره برخی از بروکرهای فارکس با فریب دادن مشتریان خود باعث متضرر شدن آنها می شوند. برای جلوگیری از افتادن در دام بروکرهای فریبکار بهتر است از سایت هایی که اسامی بروکرهای متقلب را افشاء می نماید استفاده نمود. راهکار دیگر همکاری با بروکرهای فعال در سایر بازارهای معاملاتی و دارای نظارت می‌باشد.

نتیجه گیری

موضوعی با عنوان تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسک و خطر در بازارهای جهانی وجود ندارد.اما لذت و سودآوری این بازارها می تواند عاملی برای پذیرش خطرات احتمالی توسط فعالان این حوزه باشد. پیشنهاد نگارنده با در نظر داشتن تجربیات موجود همچنان بر کسب آشنایی دقیق قبل از ورود به هر بازاری میباشد. موضوعاتی از قبیل مدیریت سرمایه، داشتن حد سود و ضرر، استراتژی معاملاتی و ..پیش از هر گونه خریدوفروشی لازم و ضروری است. همچنان نیز عدم انجام معاملات توسط تازه واردها و افراد ناآشنا به این بازار به عنوان توصیه پایانی بیان می شود.

وکیل سایبری

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری اولین و تنها مرکز مشاوره و وکالت در پرونده‌های جرایم رایانه ای، نام دامنه، تجارت الکترونیک، تنظیم قراردادهای فناوری اطلاعات، ردیابی و شناسایی مجرمین سایبری مجهز به ابزارهای پزشکی قانونی رایانه ای (سایبرفارنزیک) بوده و با بهره‌مندی از کارشناسان متبحر در جمع آوری و مستند سازی ادله

دیجیتال و نیز وکلای تحصیل کرده در زمینه جرایم رایانه ای آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

وکیل سایبری

خدمات ما برای شما، فراهم کردن

بهترین راه حل قانونی

برای تماس جهت رزرو جلسه حضوری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

۰۲۱۲۸۴۲۷۱۳۷

۰۲۱۴۴۰۹۷۱۶۲

021-28423213

021-28423214

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *