نمونه درخواست رفع مسدودی حساب بانکی
آموزش و پیشگیری

نمونه درخواست رفع مسدودی حساب بانکی

نمونه درخواست رفع مسدودی حساب بانکی- یکی از درخواست های بیشمار کاربران دستیابی به نمونه درخواست رفع مسدودی حساب بانکی  است توضیح اینکه در پرونده های کلاهبرداری اینترنتی یا سایر جرایم مالی، معمولاً  یک اتفاق ناخوشایند رخ می دهد،اتفاق اینگونه است که حساب هایی که وجهی به آن واریز شده به صورت یک طرفه مسدود می شود در برخی موارد پس از انجام تحقیقات مشخص می شود صاحب حساب نقشی در ارتکاب بزه نداشته است.

در این موارد بعد از پایان اقدامات انتظامی بویژه در پلیس فتا ، قرار منع تعقیب در دادسرا و  رأی برائت در دادگاه صادر می شود پس از صدور رأی و قطعی شدن آن، یکی از وظایف مرجع قضایی، رفع مسدودی حساب متهمی است که از وی رفع اتهام شده است گاه اتفاق می افتد که به هر علت این اقدام توسط مرجع مذکور انجام نشده است در این موارد لازم است درخواست رفع مسدودی حساب بانکی از سوی صاحب حساب به مرجع قضایی ارائه شود.

 

رفع مسدودی غیر حضوری

بسیاری از افراد در این مورد اطلاعات محدودی دارند این افراد گاه تا چند ماه منتظر می مانند تا حسابشان رفع مسدودی شود غافل از آنکه به دلیل کثرت کار در مرجع قضایی، موضوع پیگیری نشده و صاحب حساب، خود باید پیگیر موضوع شود غالب افراد نمی دانند چه نوع درخواستی را باید بنویسندبرای رفع نگرلنی این عده، نمونه درخواست می تواند به شکل زیر تنظیم و به مرجع قضایی تقدیم شود.

نمونه درخواست رفع مسدودی حساب بانکی

بسمه تعالی

ریاست محترم شعبه ……..

با سلام

احتراماً اینجانب……………….به شماره ملی …………………. موضوع پرونده به شماره بایگانی ……………..نزد آن شعبه محترم با توجه به صدور قرار منع تعقیب / قرار موقوفی تعقیب/ رأی برائت خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص رفع مسدودی از حساب بانکی به شماره ………… بانک …….. اقدام لازم معمول گردد.

با تشکر

                                                                                                                                       نام و نام خوانوادگی . امضاء

 

چرا گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری؟

گروه حقوقی تخصصی وکیل سایبری با بیش‌از هشت سال تجربه در زمینه رسیدگی تخصصی به دعاوی و شکایات رایانه‌ای و بکارگیری وکلای متخصص در حوزه جرایم رایانه‌ای و نیز همکاری با تیمی مجرب که در رابطه با دانش سایبر فارنزیک, شبکه ,برنامه‌نویسی, مستندسازی و جمع‌آوری ادله دیجیتال تخصص دارند می‌تواند در دفاع از شما در پرونده‌های جرایم رایانه‌ای چه در نقش شاکی و یا در مقام متهم اقدام نماید.

 

بررسی موضوع انسداد حساب در پرونده های جرایم رایانه ای

 

 

  • قیمت: 200,000 تومان
  • مدت مشاوره: ۳۰ دقیقه
  • لطفا سعی کنید در هنگام تماس و انجام مکالمه، فقط در مورد نکات اصلی و خواسته خودتان صحبت نمایید.
  • در صورت نیاز به تمدید مدت زمان مذکور می‌توانید مجددا نسبت به درخواست مشاوره اقدام نمایید.
  • متقاضی محترم با توجه اینکه امکان بازپرداخت وجوه شما برای ما مقدور نیست تقاضا می شود با اطمینان کامل نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید.
  • ضمن تشکر از اینکه ما را انتخاب نموده اید امیدواریم پاسخگوی اعتماد شما باشیم.

 

 

خدمات ما برای شما، فراهم کردن

بهترین راه حل قانونی

برای تماس جهت رزرو جلسه حضوری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

021-4462198 021-28423213 021-28423214

0

امتیاز کاربر: 4.63 ( 8 نتایج)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.