آموزش و پیشگیری

قرارداد تامین تجهیزات کامپیوتری

مقدمه

قرارداد تامین تجهیزات کامپیوتری ،باتوجه به تحریم ها افزایش ناگهانی قیمت کالا و همچنین کمبود لوازم الکترونیکی بزرگترین دغدغه شرکت های استارتاپی،تامین قطعات اولیه جهت راه اندازی و ارتقا سیستم می باشد از طرفی اشباع بازار از جنس های تقلبی و عدم امکان صحت سنجی گفته فروشندگان نیز زمینه تشویش و نگرانی کارآفرینان  را فراهم کرده است .

قرارداد تامین تجهیزات

حمل و نقل کالا و تجهیزات

از دیگر موارد اختلاف ساز ،هزینه حمل و نقل و باربری می باشد،می بایست در قرارداد تامین تجهیزات کامپیوتری یا فاکتور اولیه نه تنها مسئول پرداخت مشخص گردد بلکه هزینه بارگیری ،تعداد افراد به خدمت گرفته شده و میزان انعام به طور دقیق مشخص گردد.

چرا که بسیار مشاهده شده در زمان نگارش فاکتور این موارد لحاظ نشده و در زمان تحویل به بهانه های واهی از جمله سختی مسیر شیرینی کارکنان ،تعداد طبقات و .. هزینه ها افزایش می یابد

قرارداد NDA چیست ؟   کلیک کنید !

ضمانت و خدمات پس از فروش قطعات

تامین کردن این قطعات به حدی حائز اهمیت است که یک اشتباه در انتخاب قطعه اولیه می تواند موجب آسیب و اختلال قطعات همتراز و به تبع از کار افتادن دستگاه ،عدم امکان ارسال به موقع سفارشات و النهایه تعلق خسارت تاخیر تادیه و بار مالی اضافه برای شرکت گردد.

مواردی چون شرکت ضمانت دهنده محدوده ارائه خدمت کالاهای مشمول خدمات دوره تست و گارانتی به طور دقیق و بدون ابهام  مشخص گردد .

  • نکته بعدی تاثیر تورم بر افزایش تعهد قراردادی است

لازم به ذکر است یکی از موارد مبتلابه ،عدم تعهد فروشندگان به ثمن قراردادی به بهانه تحریم و  افزایش ناگهانی  قیمت می باشد که پیشنهاد می گردد جهت جلوگیری از بروز این مشکل بهتر است جمله ذیل به عنوان تبصره به قرارداد افزوده گردد

((تورم فورس ماژور تلقی نمی گردد))

موارد ذکر شده در سایت تنها گزیده ای از نکات مهم این قرارداد می باشد در صورت نیاز به مشاوره و یا تنظیم قرارداد تخصصی می توانید نسبت به تکمیل فرم مشاوره از طریق لینک زیر اقدام نمائید .
فرم مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
با ما تماس بگیرید